Gry

[NSFW] Nowy, bardzo konkretny zwiastun Agony

przeczytasz w 1 min.

Prace nad Agony wreszcie dobiegły końca. Pod koniec miesiąca gracze zabrani zostaną do piekła, z którego spróbują się wydostać. Twórcy nie zamierzają oszczędzać im przy tym brutalnych scen.

Każdy może mieć inne wyobrażenie piekła, ale zgodzimy się, iż kojarzone jest ono z mało przyjemnymi widokami. Wkrótce sprawdzimy, jak widzą je twórcy Agony. Wiele wskazuje na to, że nie będzie można odmówić im wyjątkowej kreatywności.

Premierę gry przekładano kilka razy, zawsze argumentowano to potrzebą dodatkowego czasu na dopracowanie szczegółów. Teraz plany nie powinny się już mienić, za pośrednictwem portali społecznościowych poinformowano o zakończeniu prac. W związku tym Agony trafi w ręce graczy 29 maja, w wersjach na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Agony

O tym, jakich widoków możemy się tutaj spodziewać najlepiej świadczy fakt, iż twórcy zostali zmuszeni do ocenzurowania gry (na PC wydany zostanie patch przywracający pierwotną wizję). Mimo tego zapewniają, iż zrobili to w sposób jak najmniej ingerujący w rozgrywkę, która polecana jest osobom pełnoletnim.

Wydaje się, że słusznie. Nowy zwiastun gry przepełniony jest brutalnością i scenami erotycznymi (czego w pełnej grze będzie zdecydowanie więcej). Pozawala też poznać Czerwoną Boginię, która odegra tu swoją rolę. Celem bohatera będzie nie tylko przetrwanie, ale i znalezienie drogi ucieczki.


Źródło: Agony Game, facebook - Madmind Studio

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  stach122
  6
  Aż mi się ciśnie na usta, potwór nie potwór byle miał otwór?! xD
  • avatar
   0
   Grafika kuleje, ale klimat cudowny (choć to może nie najlepsze słowo)! Będzie grane :D
   • avatar
    Anonim20
    0
    Kolejny symulator chodzenia , a głośno o nim przez cenzurę i klimat...
    A znając to firmę to będzie sporo problemów technicznych i z wydajnością tak jak to było wcześniej bo nie radzą sobie z UE4 klauny.