Audio

Nowy iPod Touch: iOS 5 i biała wersja kolorystyczna

przeczytasz w 1 min.

Odświeżona wersja jednego z najpopularniejszych odtwarzaczy muzycznych na świecie – iPoda Touch – już wkrótce pojawi się na rynku. Sprzętowo nie doczekaliśmy się właściwie żadnych zmian, ale pojawiła się nowa wersja kolorystyczna – Touch zadebiutuje wreszcie w białej obudowie. Są też niewielkie zmiany w oprogramowaniu.

Nowy iPod Touch

Nowy iPod Touch, tak jak jego poprzednik korzysta z platformy sprzętowej Apple A4. Systemem operacyjnym, jaki na pokładzie będzie miało to urządzenie będzie natomiast nowy iOS 5. Dzięki niemu posiadacze odświeżonej wersji Touch będą mogli skorzystać z oferowanych funkcji, takich jak iMessage, powiadomienia, Game Center, Wi-Fi Syncing to iTunes czy iCloud, która pozwoli na przechowywanie treści w chmurze.

Nowy iPod Touch - nowe funkcje

Odświeżony iPod Touch będzie więc dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych (białej i standardowej czarnej) oraz w trzech wariantach pamięciowych, za które odpowiednio przyjdzie nam zapłacić 899 zł (8 GB), 1299 zł (32 GB) i 1699 zł (64 GB). Premiera nastąpi już 12 października.
 

Więcej o Apple:

Źródło: Apple, digitaltrends

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  hideo
  1
  iPod to od lat mój ulubiony produkt Apple ponieważ naprawdę nigdy nie znalazłem lepszego odtwarzacza przenośnego na rynku, odnośnie komputerów Apple czy tabletów/smartfonów można się spierać co lepsze to o tyle iPod(+iTunes) od lat to najlepszy duet podcastów+muzyki i nawet jak niektórzy twierdzą że inny odtwarzacz może mieć lepszą jakość dźwięku to sama jakość dźwięku to nie wszystko, jako całościowy produkt wraz z iTunes iPody są bezkonkurencyjne
  • avatar
   Konto usunięte
   -1
   Pomijając fakt, że iOS 5 zerznął połowę pomysłów od Androida to całkiem ciekawy sprzęt.
   • avatar
    Konto usunięte
    -7
    Steve Jobs nie żyje.