Gry na konsole

To musiało się stać. Nowy Spider-Man tytułem startowym PlayStation 5 [AKT. 2]

przeczytasz w 2 min.

Jeśli kupicie PlayStation 5 to już na dzień dobry będziecie mogli sięgnąć Spider-Man: Miles Morales. Wydaje się, że to bardzo dobry pomysł Sony.

AKTUALIZACJA 2, 12.06.2020

Zamieszania ciąg dalszy. Insomniac Games oficjalnie odniosło się do sprawy wyjaśniając wprost przynajmniej jedną kwestię. Spider-Man: Miles Morales to samodzielna gra. Nie precyzuje to jednak tego, o jak dużym projekcie mowa. Wedle zazwyczaj dobrze poinformowanych branżowych dziennikarzy nie będzie to pełnoprawna kontynuacja, ale coś mniejszego. Jako przykład podawany jest Uncharted: The Lost Legacy.

AKTUALIZACJA, 12.06.2020

Wygląda na to, że pierwszy przekaz płynący z prezentacji był nieco mylący. Owszem, Spider-Man: Miles Morales zostanie tytułem startowym PlayStation 5, ale raczej nie będzie zasługiwał na miano zupełnie nowego. Simon Rutter z Sony Interactive Entertainment doprecyzował w wywiadzie, iż Spider-Man: Miles Morales jest „bardziej podobny do rozszerzenia dołączonego do ulepszonej wersji oryginalnego tytułu”. Wiele wskazuje zatem na remaster z dodatkowym wątkiem, niektórzy sugerują jednak tylko rozszerzenie.

„Myślę, że można nazwać to rozszerzeniem i ulepszeniem poprzedniej gry. Istnieje znaczący nowy komponent w postaci Milesa Moralesa, który jest elementem rozszerzenia, ale pojawią się też znaczące udoskonalenia gry i silnika, oczywiście także te wykorzystujące technologie i funkcje PlayStation 5.”

ORYGINALNY NEWS

Spider-Man: Miles Morales tytułem startowym PlayStation 5

Każdy gracz może tworzyć indywidualny ranking, ale nie brakłoby głosów, iż Spider-Man to jedna z najlepszych gier na Playstation 4. Mało co jest zresztą tak wymowne, a dla twórców i wydawców tak istotne, jak wyniki sprzedaży. W tej kwestii Spider-Man wypadł świetnie. Nie dziwiły w związku z tym głosy, iż kontynuacja tego tytułu pojawi się na PlayStation 5. I okazały się trafne.

Na dzisiejszej, pierwszej prezentacji gier na nową konsolę Sony oficjalnie zapowiedziany został Spider-Man: Miles Morales. Pracami także w tym przypadku zajmuje się studio Insomniac Games. Pokazano pierwszy zwiastun gry, który podobnie jak tytuł sugeruje, iż tym razem w centrum uwagi znajdzie się Miles Morales.

Premiera Spider-Man: Miles Morales planowana jest na okres świąteczny tego roku. Będzie to zatem tytuł startowy nowej konsoli. Na szczegóły dotyczące fabuły i rozgrywki musimy poczekać.

Zobacz pierwszy zwiastun Spider-Man: Miles Morales

Źródło: PlayStation

Warto zobaczyć również:

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  myszka91
  16
  Czarny bohater w 2020 czyżby poprawnie polityczne GOTY się szykowało z który nawet TLOUS2 nie będzie miało szans.
  • avatar
   Dariosex
   5
   Co Niger Spidermanem? Odpada i nie kupuje!
   • avatar
    Altru
    4
    Jezu ten dzisiejszy rap czy co to jest po prostu mnie dobija, muzyka w tym zwiastunie jest okropna . Na pewno pamiętacie mafie 3 która okazała się słabą grą ale czy pamiętacie genialny kawałek do zwiastuna, który stworzył Ice Cube , Nobody wants to die , ciarki do dziś przechodzą jak tego słucham , to jest rap a nie to badziewie w tym "człowieku pająku" .
    • avatar
     szymcio30
     2
     Nic nie pokazali bo takie cut scenki to żadna nowość, ale czarnoskóry Spider-Man był już w filmie animowanym wiec teraz będzie w grze
     • avatar
      bodziokrak
      2
      A idźcie z tymi super kolesiami, niech dadzą jakiegoś bydlaka z krwi i kości z tuzinem giwer i wagonem amunicji.
      • avatar
       lukas002
       0
       Wiecie jaki to jest Berliński triathlon?
       Na basen pieszo a z powrotem na rowerze :D
       • avatar
        kalkulatorek
        -1
        Kiedy czarna Barbie i czarny Ken w sklepach ???
        • avatar
         bleblebIe
         0
         To teraz czekam na gejowskie porno w stylu lesbijskiego The Last of us 2.
         Świat idzie ku zagładzie.
         • avatar
          kitamo
          0
          to nie jest REMASTER tylko osobny wątek osadzony w tej samej grze i to jest wlasnie to co powiedzial.