Gry

Nowy, świetnie wyglądający gameplay z Dying Light 2

z dnia
Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
4 komentarze Dyskutuj z nami

Nie będzie przesadą stwierdzenie, że Dying Light 2 to obecnie jedna z goręcej wyczekiwanych gier. Absolutnie nie tylko dlatego, iż pracuje nad nią rodzime studio Techland.

Argumentów przemawiających za sięgnięciem po Dying Light 2 powinno być naprawdę wiele. Za pośrednictwem portali społecznościowych twórcy od kilku dni podgrzewali atmosferę i obiecywali prezentację fragmentów rozgrywki. Właśnie je pokazano i trzeba stwierdzić jedno - warto rzucić na nie okiem.

Materiał ukazuje sceny, które wybrani dziennikarze mogli zobaczyć za zamkniętymi drzwiami na targach E3 2019. Skrywanie ich przed szerszą publicznością do tej pory to chyba jedynie zabieg marketingowy, ponieważ twórcy nie mają się czego wstydzić. Zapis rozgrywki jest na tyle obszerny, iż pozwala przyjrzeć się kilku lokacjom, przemieszczaniu się po wielkim mieście oraz bardzo często występującym tu starciom z przeciwnikami. Nie jest zaskoczeniem, że należy nastawiać się przede wszystkim na brutalną walkę bez użycia broni palnej.

Dying Light 2 gameplay

Jak wrażenia? Dying Light 2 już wiosną 2020 roku zadebiutuje na trzech platformach docelowych - PC, Xbox One i PlayStation 4. Z czasem gra powinna trafić również na PlayStation 5 i nowego Xboxa.

Źródło: Dying Light

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  levusek1992
  Tak trochę sztywno to wygląda. Mało dynamiki. No i boss ma tylko jeden atak, który powtarza w kółko ;/
 • avatar
  gregory7
  super czekam!
 • avatar
  skypan
  Nudnawy ten gameplay. Kwestie "wyborów" moralnych też słabe. A lub B. Trzeba czekać dalej i mieć nadzieję, że jako całość wypadnie lepiej bo poprzednia część wyszła im świetnie.