Gry

Nowy zwiastun Fallout 76 skupia się na rozwoju postaci, beta pozwoli sprawdzić całą grę

przeczytasz w 1 min.

Premiera Fallout 76 została zaplanowana na 14 listopada, ale już w październiku można będzie przyjrzeć się rozgrywce podczas beta testów.

Nie wszystkie zapowiedzi dotyczące Fallout 76 spotykają się z ciepłym przyjęciem, ale trudno przypuszczać aby gra narzekała na brak zainteresowania. Swoim zwyczajem, Bethesda nie powinna poskąpić różnego materiałów wideo.

Te już się zresztą pojawiają. Najnowszy zwiastun gry skupia się na rozwoju postaci. Całość przedstawiona jest w charakterystyczny dla tej serii sposób, ale wyraźnie sugeruje, iż gracze otrzymają dużą swobodę i szansę rozwoju postaci w wielu kierunkach. Co warte podkreślenia, spore znacznie mogą mieć również mutacje.

„Niezależnie od tego, czy chcesz być zręcznym czarusiem, bezwzględnym twardzielem, czy czymkolwiek pośrodku, system profitów w Falloucie 76 jest zaprojektowany tak, aby pomóc ci w stworzeniu lepszej wersji siebie. Zbuduj postać, która będzie idealna do rozgrywki w trybie wieloosobowym lub solo i nie bój się dokonywać zmian, gdy tylko wydają się potrzebne. Z nowym systemem opartym na kartach, żadna twoja decyzja nie jest ostateczna. Zobacz, jak można dostosować swoją postać w tym nowym materiale wideo.”


Fallout 76 zadebiutuje 14 listopada, na PC oraz konsolach Xbox One i PlayStation 4.

Warto dodać, że w październiku można będzie sprawdzić grę podczas beta testów. Dokładnej daty wciąż nie znamy, ale twórcy ujawnili ostatnio inne ciekawe informacje. Biorący udział w beta testach będą mieli okazję sprawdzić całą grę, a nie tylko jej fragmenty. Osiągnięte postępy można będzie zachować i wykorzystać po ewentualnym zakupie finalnej wersji Fallout 76. Beta będzie dostępna na wszystkich platformach docelowych gry, w przypadku PC dostęp uzyska się jedynie poprzez Bethesda.net.

Źródło: Bethesda Polska

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dejot
  6
  To imo będzie crap, nic więcej nie wymyślą raczej..
  • avatar
   Agresor
   4
   Czyli w Fallout 76 będziemy grać zmutowanym kangurem, LOL
   • avatar
    force
    4
    Odgrzewany kotlet, rozszerzenie do F4, stary silnik, nie będzie na steam. Nie kupuje tego.
    • avatar
     Dudi4Fr
     2
     Jeszcze po E3 myślałem że na prywatnych serwerach może być fajnie ale im wiecej informacji mamy o F76 tym mniej mam ochotę na ten tytuł.