Gry

Nowy zwiastun gry Vampyr skupia się na walce

przeczytasz w 1 min.

Vampyr to nie tylko intrygująca fabuła i konieczność podejmowania trudnych wyborów. W grze trzeba będzie również stanąć do walki.

Okres letni to w branży gier zazwyczaj bardzo spokojny czas. W tym roku czerwiec rozpocznie się jednak od mocnego uderzenia. Vampyr już od pierwszych zapowiedzi wygląda bardzo interesująco, a każde kolejne materiały i informacje niczego w tej kwestii nie zmieniają.

Vampyr, gra akcji z elementami RPG

Do tej pory twórcy akcentowali przede wszystkim klimat oraz fabułę, o której dowiedzieliśmy się już nieco więcej. Bohater będzie musiał nie tylko podejmować trudne ze względów moralnych decyzje, ale również stanąć do walki. Właśnie na tym skupia się najnowszy zwiastun.

Liczyć trzeba się tutaj z koniecznością stawienia czoła nie tylko ludziom, ale również potworom. Bohater skorzysta z broni, a także swoich wampirzych zdolności, które będą rozwijane wraz z osiąganymi postępami. Vampyr ma być grą akcji z elementami RPG, twórcy obiecują rozbudowane drzewko umiejętności, a także opcje pozwalające na modyfikacje broni, amunicji i mikstur.

Vampyr, zwiastun prezentujący walkę

O tym, jak wyglądać będą starcia przekonać można się poniżej. Przypomnijmy, iż Vampyr zadebiutuje 5 czerwca, na PC oraz PlayStation 4Xbox One.


Źródło: Focus Home Interactive

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  vandam
  3
  Hm, wcześniej zwróciła ta gra moją uwagę, nie podobają mi się jednak te "supermoce". Taka koncepcja dobrze wyglądała i działała w Prototype, tutaj powinno to być subtelniejsze i ograniczyć się do wyostrzonych zmysłów i jakiejś większej siły. No nic, zobaczymy
  • avatar
   stach122
   1
   W sumie wygląda w porządku, nie liczę na hit ale na co najmniej dobrą grę. Jeżeli z tą nieliniowością co wspominali będzie jak mówili to gra przynajmniej na 2 przejścia :)
   • avatar
    Gatts-25
    1
    Mnie i tak będę interesować testy na PC i czy wymagania do 12wątkowych CPU się spełnią bo będzie to kolejny krok w kierunku lepszego wykorzystywania wielowątkowych procesorów.