Gry

Nowy zwiastun przypomina o V-RALLY 4

przeczytasz w 1 min.

Studio Kylotonn Games przygotowuje kilka wariantów rywalizacji. Tym razem uwagę poświęcono Rally oraz Hillclimb.

Zapowiedziane w marcu V-Rally 4 nie jest najsilniej promowaną produkcją, ale co pewien czas twórcy decydują się o niej przypomnieć. Najnowszy zwiastun skupia się na najtrudniejszych wyzwaniach, jakie postawione zostaną tu przed graczami.

Studio Kylotonn Games przygotowuje kilka wariantów rywalizacji. Jakiś czas temu mogliśmy rzucić okiem na zwiastun skupiający się na V-Rally Cross oraz Buggy. Tym razem uwagę poświęcono Rally (rajdy na najtrudniejszych trasach) oraz Hillclimb (celem będzie jak najszybsze dotarcie na górski szczyt).


V-RALLY 4 oferować ma ponad 50 modeli samochodów, które można będzie modyfikować. Prócz kariery dostępny będzie też tryb online.

Dokładna data premiery gry nie jest jeszcze znana, twórcy mówią o wrześniu tego roku. V-Rally 4 zmierza na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4. W późniejszym czasie trafić ma także na Nintendo Switch.

Źródło: Bigben Games

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  xbk123
  1
  Nuda. Kolejny arcadowy miszmasz.
  • avatar
   1
   Bolączka naszych czasów - graficznie spoko a sposób jazdy jakiś paskudny. Nie potrafią włączyć w miarę porządnej gry jak Colin 1 i 2 i zobaczyć jak się prowadziły rajdowe wirtualne samochody 20 lat temu i chociaż zrobić podobny styl jazdy ?
   • avatar
    pablo11
    0
    W sumie szukam gierki rajdowej, która jako pierwsza od dłuższego czasu, będzie oferowała w swoim UI po naciśnięciu ESC Menu gry z np. Opcjami.
    Twórcy gier z wyścigami jakoś ostatnio mogą sobie poradzić, z tą jakże skomplikowaną opcją.
    Ciekawe byłoby, również gdyby zamiast drewnianych Cutscenek dodali pasek ładowania jak w Colin 2.
    • avatar
     NewUnnamedUser
     0
     Mnie się najbardziej podobały Colin Mcrae Rally 2.0, Colin Mcrale Rally i Dirt Rally.