• benchmark.pl
 • Gry
 • „Po niemiecku albo...!” - nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus
Gry

„Po niemiecku albo...!” - nowy zwiastun Wolfenstein II: The New Colossus

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
9 komentarzy Dyskutuj z nami

Machine Games i Bethesda wiedzą jak zainteresować graczy swoimi produkcjami. Nowy Wolfenstein promowany kolejnym ciekawym materiałem.

Wolfenstein to jedna z najbardziej lubianych serii strzelanin. Dla wielu graczy świetną zabawą jest tu przede wszystkim rozgrywka, ale trzeba też przyznać, że z dużą przyjemnością oglądać można przygotowywane przez twórców zwiastuny. A właśnie pojawił się kolejny.

Promuje on oczywiście Wolfenstein II: The New Colossus. Jak już zapewne wiecie, Machine Games i Bethesda przedstawiają tu alternatywną wizję rzeczywistości. Przeniesiemy się na tereny USA okupowane przez Nazistów, których wpływom nie oparła się nawet popkultura.

Materiał przedstawia teleturniej „Po niemiecku albo...!”, który przygotowuje amerykańską populację do porozumiewania się wyłącznie po niemiecku. Jego fragment pokazano na targach E3, teraz rzucić możemy okiem na dłuższą wersję.

„Zwykłe podporządkowanie sobie planety to dla żołnierzy reżimu za mało, dlatego obcym wpływom nie oparła się nawet popkultura. Okupanci przejęli najpopularniejsze programy amerykańskiej telewizji i przerobili je na niemiecką modłę. Zapraszamy do obejrzenia jednego z odcinków teleturnieju „Po niemiecku albo...!”, który pozwoli wam przez chwilę poczuć, czym jest tyrania w Wolfenstein II: The New Colossus.”


Premiera Wolfenstein II: The New Colossus odbędzie się 27 października. Gra trafi na PC oraz konsole Xbox One i PlayStation 4.

Źródło: BethesdaSoftworksUK

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Blazkowicz zrobi z tym porządek
 • avatar
  Konto usunięte
  8
  Oj będzie grane!
 • avatar
  drcocaina
  6
  Dawno tak dobrej zapowiedzi nie widziałem. Są ciarki jest dobrze.
 • avatar
  specialboy
  2
  Trailer zajebi$ty :)
 • avatar
  Q2hvY2hsaWs7
  -8
  "planona" ???????????

  Co tam, łatwiej dać bana albo usunąć konto, zamiast bardziej się postarać. W dupie z czytelnikiem... liczy się hajs za sponsorowane artykuły pełne błędów.