• benchmark.pl
 • Mobile
 • nubia Red Magic nową marką dla graczy, jako pierwszy pojawi się smartfon
Mobile

nubia Red Magic nową marką dla graczy, jako pierwszy pojawi się smartfon

przeczytasz w 1 min.

Ta temat jego specyfikacji technicznej producent nie chce w tej chwili mówić. Skoro jednak będzie to propozycja dedykowana graczom, spodziewać trzeba się przede wszystkim dużej wydajności.

Wygląda na to, że w najbliższej przyszłości na rynku może pojawić się sporo smartfonów, które reklamowane będą jako propozycje dla graczy. Od pewnego czasu dostępny jest Razer Phone, za dwa dni zaprezentowany zostanie Xiaomi BlackShark, a szansę na sukces widzi w tej kategorii sprzętu także ZTE.

Wkrótce narodzi się nubia Red Magic, nowa marka dla graczy. Trudno powiedzieć o niej coś więcej, ale najprawdopodobniej mówić będziemy tutaj głównie o sprzęcie mobilnym. Potwierdzono bowiem, że pierwszą propozycją z logo nubia Red Magic będzie smartfon.

Ta temat jego specyfikacji technicznej producent nie chce w tej chwili mówić. Jak to ładnie określa, parametry zostaną dobrane bardzo starannie, aby powstał „produkt, który przyciągnie wszystkich graczy - zarówno niedzielnych, jak i zaawansowanych”.

nubia Red Magic

Można przypuszczać, że na tym się nie skończy i znajdą się też inni producenci, którzy będą próbowali przyciągnąć klientów tego typu propozycjami. Tym bardziej, że gry mobilne budzą coraz większe zainteresowanie.

Najlepszym przykładem jest tutaj Fortnite Mobile, które po debiucie na Apple iOS generuje przychody przekraczające milion dolarów dziennie.

Fortnite Mobile

Źródło: gsmarena

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Rebelmind
  2
  Czy tylko ja widzę logo bezczelnie zerżnięte z Dzikiego Gonu?
  • avatar
   owatanka
   0
   Powiem tak jesli zaproponuja mi smartfona z topowym prockiem i odpowiednio wydajnym ukladem chlodzenia do tego pojemna bateria to nawet wyzsza cena moze byc tego warta ale jesli taki smartfon bedzie throttlowal to po co brac jakis model niszowy skoro mozna isc w mainstream...