Oprogramowanie

NVIDIA GeForce 190.38 BETA już dostępne

przeczytasz w 1 min.

Koncern NVIDIA udostępnił wczoraj najnowszą wersję sterowników do kart GeForce. Oznaczone numerem 190.83, znajdują się jeszcze w wersji beta.

Ze zmian, jakie możemy znaleźć, w nowej wersji sterowników, warto zauważyć dodane wsparcie dla OpenGL 3.1, CUDA 2.3 oraz wprowadzenie zarządzania energią w kartach GeForce z serii 9 oraz starszych. Lista obsługiwanych kart rozszerzyła się o modele GeForce GT 100, GeForce G 210 oraz ION LE.

Źródło: NVIDIA

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  itekiti
  0
  Ech... rozumie, gdyby ten news byl pisany pare dni temu, ale dzisiaj i takie bzdury??
  http://www.nvidia.pl/Download/index.aspx?lang=pl
  Juz nawet wczoraj sciagnalem w wersji polskiej te sterowniki!
  • avatar
   dejot
   0
   Ten ster to chyba prawdziwy cudak jakiś jest. Wczoraj zainstalowałem 190.38 WHQL ze strony nvidii dla windy XP-32 bity i mam GF 9800 GX2 i co? Kaszanka zupełna. Na smarkach '05 i '06 jest dobrze, a po chwili błędy w wyświetlanej grafice, jakieś czarne tekstury, pomieszane z niebieskimi i zwiechy w ogóle, aż resety kompa musiałem robić. Na grach już wolałem nie próbować.Nie wiem, o co z tym sterem chodzi, bo sprzęt mam odpowiedni, a przed instalką odinstalowałem poprzedniego stera 186.18 bodajże (też z lipca '09), na którym wszystko śmigało o.k. Wywaliłem ten nowy i jak wgrałem znowu ten poprzedni co miałem jest git. Nie wiem jak u was na tym sterze 190.38 gry latają, ale u mnie fajans jakiś z tym jest.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    U mnie też są problemy na mojej msi 9600gt,pogram chwile wyłącze,a tu wiatrak ciągle głośno chodzi i nie przestaje!!!,wgrałem poprzednie (186.18)i jest git