Słuchawki

Priorytetem był komfort - pierwsze słuchawki gamingowe od NZXT

przeczytasz w 1 min.

Niewielka waga, odpowiednie materiały i rozmaite rozwiązania poprawiające nasz komfort to właśnie to, na czym koncentrowali się projektanci NZXT, tworząc swoje pierwsze słuchawki gamingowe. Oto czym cechują się modele AER i AER OPEN.

Gamingowe słuchawki NZXT AER i AER OPEN – prawie jak bliźniaki

Kojarzony do tej pory raczej z komputerowymi podzespołami producent NZXT postanowił rozszerzyć swoje portfolio o peryferia, a konkretnie – gamingowe słuchawki. Na dobry początek zaprezentował dwa modele: AER i AER OPEN – bardzo do siebie podobne. Jeden i drugi:

 • waży niespełna 300 gramów
 • ma nauszniki z ekoskóry, 
 • jest wyposażony w 40-milimetrowe przetworniki
 • cechuje się pasmem przenoszenia od 20 do 50 000 Hz, 
 • oferuje dźwięk o zniekształceniach THD poniżej 1% 
 • oraz ma 180-centymetrowy przewód i pojemnościowy mikrofon z redukcją szumów.

Ponadto w jednym i drugim przypadku przewód i mikrofon można podłączyć dowolnie – do lewej lub prawej muszli. Na czym więc polega różnica? Tak jak sugeruje to nazwa, NZXT AER OPEN to słuchawki o konstrukcji otwartej, cechujące się bardziej naturalnym brzmieniem i wyraźnymi tonami niskimi. Model bez dopisku charakteryzuje się zaś konstrukcją zamkniętą, pozwalającą cieszyć się głębszymi basami i skuteczniej odcinać się od otoczenia. 

Ile kosztują słuchawki NZXT AER? Sugerowana cena wynosi około 550 złotych. Ale to jeszcze nie wszystko…

NZXT wprowadza też do oferty mikser i stojak – czym cechują się MXER i STND?

Oprócz słuchawek firma NZXT zaprezentowała też akcesoria. Pierwszym z nich jest mikser MXER, pozwalający cieszyć się strumieniem audio w jakości 24 bit/96 kHz. Jego sercem jest przetwornik DAC firmy Wolfson, a wisienką na torcie – funkcja wirtualnego dźwięku przestrzennego Nahimic 7.1 Surround. Z kolei NZXT STND to nic innego jak stojak ze stalową ramą. Ceny tych dodatków wynoszą odpowiednio 425 i 170 złotych.

Źródło: NZXT, Entrymedia

Warto zobaczyć również:

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  zakius
  2
  >komfort priorytetem
  >cerata
  serio?
  • avatar
   Diuran
   1
   Ogólnikowo opisane, ma być komfort at u nic o głębokości oraz szerokości, aby uszy nie stykały się z niczym ehh chyba sie nie doczekam naprawdę dużych słuchawek dla osób z większymi uszami/małzowin mehh,,, chyba jedynie HD 800 S, ale cena jest dla mnie za duża. Chciałbym aby stworzyli takie podobne w wyglądzie sluchawki ale w normalnej cenie.