Telefony

Obniżka ceny Nokii N97 do 524.25$

Dariusz Wieleba | Redaktor serwisu benchmark.pl
Autor: Dariusz Wieleba
3 komentarze Dyskutuj z nami

Świetna informacja dla fanów nowinek technologicznych marki Nokia - jej najnowszy smartphone Nokia N97 będzie sprzedawany w cenie 524.25$. To o ponad 174 dolarów mniej niż pierwotnie planowano.

 

O premierze nowej Nokii N97 informowaliśmy was tutaj. Pojawiła się już w przedsprzedadaży, jednakże nie wiadomo, czy telefony znajdują się w magazynach. Fiński koncern na swojej stronie internetowej nadal oferuje ją w cenie 699$. Jednakże dzięki Today's Saving zaoszczędzimy aż 174.75$, nadal otrzymując za darmo w zestawie świetnej jakości słuchawki. Koncern obawiał się zapewne, że zaporowa cena może zniechęcić pierwszych klientów do aparatu.

Najnowszą Nokię N97 możecie zamówić tutaj.

Źródło: Nokia

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    Nie zmienia to faktu, że ten telefon w momencie wejścia na rynek będzie już kilka długości za konkurencją. To co N97 ma w sobie już dawno telefony innych producentów maja i to znacznie lepiej wykonane. Największe rozczarowanie jak dla mnie to słabiutki ARMik z niespełna 500Mhz na liczniku gdy konkurencja już od dawna oferuje nawet 1Ghz. Przy tej rozdziałce 640 na 360 procesor nie poradzi sobie z płynnym odtwarzaniem filmów.
  • avatar
    Konto usunięte
    ja tam czekam na nokie N99.9