Gry

Obszerne zapisy rozgrywki ze Śródziemie: Cień Wojny

przeczytasz w 1 min.

Względem poprzednika, Śródziemie: Cień Wojny przejdzie wiele usprawnień. Także w zakresie broni i ekwipunku.

Śródziemie: Cień Wojny zapowiada się bardzo obiecująco i zdaje się mieć spore szanse na większy sukces niż Śródziemie: Cień Mordoru. Atmosferę wokół gry systematycznie podgrzewają też kolejne materiały wideo, które coraz częściej pochodzą nie tylko od producenta.

Z nową produkcją Monolith Productions zapoznaje się już redakcja IGN. Nie jest zaskoczeniem, że chętnie dzieli się wrażeniami z szerszym gronem odbiorców. Najnowszy materiał wideo poświęcony został broniom oraz ekwipunkowi. To o tyle istotne, że względem poprzedniej odsłony serii spodziewać można się zauważalnie większej liczby gadżetów oraz opcji ich modyfikacji i ulepszania. Akcenty RPG staną się zatem, przynajmniej w tej kwestii, bardziej widoczne.


Nie sposób przejść też obojętnie obok materiału opublikowanego nieco wcześniej. Zdradza on bowiem, jakie możliwości zapewni bohaterowi oswojenie smoka. Pomoże on nie tylko szybciej przemieszczać się po mapie, ale i eliminować oponentów. Podobnie będzie zresztą z innymi bestiami, które dadzą się okiełznać.


Przypomnijmy na koniec, iż Śródziemie: Cień Wojny zadebiutuje 25 sierpnia. Platformy docelowe gry to PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: IGN

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Konto usunięte
    1
    Do premiery to cala gre obejrzymy na Youtubie.
    Chyba preordery slabo ida...