Ciekawostki

Niedroga szczoteczka elektryczna? Wybierz dobrze

artykuł sponsorowany, przeczytasz w 1 min.

Zamiana klasycznej szczoteczki do zębów na elektryczną to najprostszy sposób na poprawę efektów codziennego szorowania bez większego wysiłku. Co najlepsze, taka przesiadka wcale nie musi być szczególnie kosztowna. Ale jak wybrać dobrze?

Aby dokonać najlepszego możliwego wyboru swojej pierwszej albo po prostu nowej szczoteczki elektrycznej, należy zwrócić uwagę na cztery aspekty: 

 • Metoda czyszczenia – do wyboru jest mechaniczna (opierająca się na ruchach rotacyjnych główki) oraz soniczna (bazująca na ruchach wibracyjnych). Ta druga jest znacznie delikatniejsza, a wcale nie mniej skuteczna.
 • Włosie – nie może być zbyt grube, a do tego nie powinno być szczególnie sztywne. W innym przypadku nie będzie w stanie docierać do szczelin, a może za to ranić dziąsła. 
 • Czas działania – oczywiście im rzadziej trzeba ładować szczoteczkę, tym lepiej. Ważne też jednak, by to ładowanie nie trwało szczególnie długo. 
 • Generowany hałas – powinien być jak najmniejszy, aby nie irytował ani samego użytkownika, ani pozostałych domowników usiłujących pospać jeszcze tych pięć minutek. 

Najlepszym dowodem na to, że nie trzeba wydawać dużo pieniędzy, by mieć w łazience porządną szczoteczkę elektryczną, spełniającą te cechy, o których wspomnieliśmy powyżej, jest Oclean Air 2

Oclean Air 2 szczoteczka

Oclean Air 2 to niedrogi model z gatunku sonicznych (z wydajnym silnikiem o prędkości 40 000 RPM), wyposażony w gęsto rozmieszczone, ale delikatne włoski oraz akumulator, którego 2,5-godzinne ładowanie zapewnia 30 dni działania. W dodatku urządzenie jest lekkie, poręczne i naprawdę ciche: generowany hałas nie przekracza poziomu 45 decybeli (a to mniej więcej taka głośność jak przy pisaniu długopisem w zeszycie). 

Dziecinnie prosta obsługa (za pomocą jednego przycisku) i dwa tryby działania (szczotkowanie delikatne lub intensywne) to kolejne atuty tej szczoteczki, której cena oscyluje wokół 120 złotych. Jeśli zainteresował cię ten model, to Oclean Air 2 kupisz na AliExpress. Możesz liczyć na bezpłatną wysyłkę z polskiego magazynu. 

Ocelan Air 2 włosie

Artykuł powstał we współpracy z Oclean / AliExpress.

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  maaaad
  3
  Kolejna ordynarna reklama pod płaszczykiem "artykułu" :D