Smartfony

Office 365 Personal dla kupujących smartfony Microsoft Lumia 640 i Lumia 640 XL

przeczytasz w 1 min.

Microsoft oferuje smartfony w całkiem przystępnych cenach, ale mimo tego co jakiś czas przygotowuje specjalne promocje.

Office 365 Personal Microsoft Lumia 640 i Lumia 640 XL

Microsoft oferuje smartfony w całkiem przystępnych cenach, ale mimo tego co jakiś czas przygotowuje specjalne promocje mające zachęcić do zakupu jeszcze większą liczbę klientów. Tym razem ciekawa oferta związana jest z modelami Microsoft Lumia 640 oraz Microsoft Lumia 640 XL.

Dla decydujących się na zakup jednego z tych właśnie smartfonów przygotowano prezent w postaci rocznej subskrypcji Office 365 Personal, która zapewni dostęp do najnowszych wersji aplikacji Word, Excel, PowerPoint, OneNote i Outlook. Poza tym skorzystać można będzie też z 1 TB przestrzeni na wirtualnym dysku OneDrive oraz 60 minut darmowych połączeń telefonicznych poprzez Skype.

Aktywacja oferty nie przysporzy nikomu problemów. Po zakupie smartfona trzeba będzie pobrać aplikację Office 365 Gift ze sklepu Windows Phone i następnie wykonać zawarte w niej instrukcje.

Promocją objęte zostaną smartfony zakupione do 30 czerwca. Z oferty skorzystać można będzie natomiast do 14 sierpnia. Dokładny regulamin znajdziecie na stronie producenta.

Źródło: Microsoft

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Dobra opcja dla ludzi, którzy po zakupie 640/XL nie będą korzystać z office'a, a sprzedadzą go na allegro. W tym przypadku lumia 640 biję chyba pod każdym względem swoich konkurentów w tym przedziale cenowym (po odjęciu hajsu otrzymanego za sprzedanego office'a).
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   oczywiście trzeba przypomnieć, że ceny w windowsowym appstore skoczyły w górę. mało apek, a te co są, drożyzną straszą. mobilny office to nie wszystko. zainstalowałem to cudo na andku, i ...... podstawowych rzeczy mi brakuje, jak np. glupie przekopiowanie formuły z komórki do komórki.
   • avatar
    marcin1ja1
    0
    Do darmowego Offica należy jeszcze dodać świetną zabawkę Sphero 2.0, który w sklepie kosztuje 400zł. Wystarczy wypełnić formularz w mobilnej aplikacji i po 2 tygodniach dostajesz kulę robota.