Mobile

OnePlus 3 jednak zostanie wycofany ze sprzedaży

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
6 komentarzy Dyskutuj z nami

Niezwykle udany i dobrze wyceniony OnePlus 3 zostanie zastąpiony przez OnePlus 3T.

Dwa dni temu swoją premierę świętował OnePlus 3T. Myśleliście, że w związku z tym lada chwila można będzie kupić w niższej cenie OnePlus 3? Niestety, trzeba chyba podobne nadzieje porzucić.

Nie da się ukryć, że pozostawienie OnePlus 3 w sprzedaży wydawało się logiczne. OnePlus 3T to jedynie delikatnie poprawiony wariant, a dodatkowo ten pierwszy zadebiutował na rynku w czerwcu. Poza tym pojawiającym się swojego czasu plotkom o skupieniu się na produkcji wyłącznie najnowszej propozycji producent zaprzeczał. Najwyraźniej zmienił jednak zdanie.

Tak twierdzą przynajmniej redaktorzy Android Authority. Powołując się na rozmowę z przedstawicielami OnePlus informują, iż otrzymali oficjalne potwierdzenie mówiące o wycofaniu ze sprzedaży smartfona OnePlus 3. Wkrótce zniknąć ma on z oferty na Europę oraz Amerykę Północną i już do niej nie wrócić.

Zamiast możliwości sięgnięcia po OnePlus 3 w niższej (lub nawet takiej samej jak obecnie) cenie [1 799 złotych - przyp. red.] zainteresowani zostaną zatem skazani na OnePlus 3T. Ten w zależności od wersji kosztować ma 439 lub 479 euro.

Źródło: AndroidAuthority

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Shafcik
  Przy obecnym kursie dolara i euro cena następcy już raczej nie będzie potwierdzała hasła pogromca flagowców.
  4
 • avatar
  Siderion
  Czyli wymyślili sposób na zwiększenie ceny bez podnoszenia ceny ;/
  2
 • avatar
  R2rr0
  Ciekawe ile ten OnePlus 3T będzie kosztował w złotówkach.
  1
 • avatar
  Marucins
  Wszystko OK ale z ceną to powolutku zaczynają lecieć w kulki.
  Widać woda sodowa do główki uderza i tak z dość dobrze wycenionego "Flagship Killera" dostaniemy telefon za dużo dużo więcej niż pierwowzór a za rok... zaraz okaże się że będzie to $499.... itd itd.