Smartfony

OnePlus 6T (z małym notchem) w całej okazałości - grafiki prasowe w sieci

przeczytasz w 1 min.

Najważniejszą informacją wydaje się ta, iż OnePlus 6T zostanie wyposażony w czytnik linii papilarnych zintegrowany z wyświetlaczem. Za wydajność odpowiadać ma procesor Qualcomm Snapdragon 845 współpracujący z 6 GB lub 8 GB pamięci RAM.

Na październik zaplanowano premiery kilku topowych smartfonów. Jednym z nich będzie OnePlus 6T, na temat którego pojawia się bardzo dużo doniesień. Ostatnie z nich rozwiewają wszelkie wątpliwości co do stylistyki tego modelu.

Portal winfuture.de opublikował rendery prasowe, którymi producent promować ma OnePlus 6T już po premierze. Prezentują smartfona w wersjach Mirror Black i Midnight Black. Potwierdzają, iż zastosowany zostanie tutaj notch nazywany często łezką lub kroplą wody.

Tylny panel względem poprzednika nie zmieni się wiele. Na pierwszy rzut oka, ponieważ w przypadku OnePlus 6T nie znajdziemy tam czytnika linii papilarnych. Zostanie on zintegrowany z wyświetlaczem, co dla wielu osób będzie zapewne najciekawszą nowością.

OnePlus 6T

OnePlus 6T

OnePlus 6T

Nie należy spodziewać się przy tym złącza słuchawkowego. Jego brak potwierdził już sam producent, zdążył się z tego nawet wytłumaczyć.

Pod względem wydajności obejdzie się bez zaskoczeń. OnePlus 6T napędzać ma ośmiordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 845 współpracujący z 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Na starcie pojawić powinien się tu nowy Oxygen OS bazujący na systemie Android 9.0 Pie.

Oficjalna premiera OnePlus 6T odbędzie się 17 października.

Źródło: winfuture.de

Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  2
  To jeszcze wąska ramka z dołu ekranu i na taki wygląd mogę już przystać. Nic bardziej mnie nie drażni niż wcięcie i ramka gruba z dołu.
  • avatar
   HardCorak
   0
   Czy jest notch mały czy duży i tak zasłania. Jakie problem mają ci producenci małpujący iphone zrobić troszkę większą ramkę u góry i u dołu nie wiem żeby się go pozbyć to nie wiem.
   • avatar
    skatan
    0
    super dash charge ?? ( super vooc ) ???
    tylko to mnie intereuje xD