Gry

Onrush od Codemasters trafi też na pecety

przeczytasz w 1 min.

Firma Codemasters zapowiedziała, że po debiucie gry Onrush na PlayStation 4 i Xbox One, trafi ona również na komputery.

Dobra wiadomość dla tych, których zasmucił wczorajszy news, że Onrush dostępne będzie tylko na konsolach. Firma Codemasters zapowiedziała, że jej najnowsza gra trafi również na pecety – tyle tylko, że trochę później. 

Onrush to szalone, zręcznościowe wyścigi. Sterując rozmaitymi, dwu- i czterokołowymi pojazdami, będziemy rozwijać ogromne prędkości, popisywać się trikami i starać się o to, by nasza maszyna nie zamieniła się w kupę złomu (albo wręcz przeciwnie – wybór należy do nas). To tytuł, który może być hitem imprez, dlatego też twórcy koncentrują się na wersjach konsolowych, ale nie oznacza to, że wersji na PC nie będzie.

Premiera Onrush na PlayStation 4Xbox One odbędzie się latem 2018 roku i wtedy też rozpoczną się wzmożone prace nad przeniesieniem gry na pecety. – „Naprawdę chcemy skoncentrować się najpierw na tym, by zapewnić graczom najlepsze wrażenia podczas zabawy na konsoli” – tłumaczy przedstawiciel firmy Codemasters.

„Rywalizacja w Onrush to celebracja prędkości, nieskrępowanej zabawy i widowiskowości. Tu nie chodzi tylko o dotarcie do linii mety. W Onrush liczy się styl, a bardzo ważnym aspektem zmagań jest pasek RUSH. Aktywując go w odpowiednim momencie, będziesz w stanie siać spustoszenie w szeregach rywali” – a tak o grze napisało wydawnictwo Techland, które wprowadzi grę na nasz rynek.

Źródło: Dark Side of Gaming, Techland

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PITUCH1
  0
  fajniejszy BURNOUT ? Biorę :)
  • avatar
   kokosnh
   0
   żeby tylko dopracowali ten śnieg, że niby przez niego jedziemy, a nie że nam pół koła znika pod teksturami...