Gry na konsole

Oto czym i jak można walczyć w Onrush

przeczytasz w 1 min.

Okazuje się, że wybór odpowiedniego pojazdu w Onrush może być kluczowy, jeśli poważnie myśli się o zwycięstwie. Każdy z nich będzie miał bowiem inną charakterystykę, inny sposób na zdobywanie energii i inne dla niej zastosowania.

Wiecie już pewnie, że zwariowane Onrush trudno nazwać wyścigami, bo jest to raczej jedna wielka demolka. Zupełnie nie dziwi więc, że nowy materiał poświęcony tej grze pozwala spojrzeć na to, co będziemy mieli do wyboru i są to rozmaite nie samochody, lecz… bronie.

Onrush ma być produkcją prostą i dającą czystą frajdę. Nie oznacza to jednak, że sama rozgrywka będzie monotonna. Aby tak nie było, ekipa Codemasters postarała się o różnorakie auta i dwukołowce, które różnią się między sobą charakterystyką.

Dla przykładu Charger ładuje pasek energii poprzez jazdę zderzak w zderzak i lepiej radzi sobie z atakami podczas skoków, Interceptor zdobywa moc dzięki jeździe niebezpiecznie blisko przeszkód, Blade nagradza powietrzne ewolucje i oślepia przeciwników, Dynamo czerpie korzyść z gry zespołowej, a są jeszcze: Enforcer, Outlaw, Vortex i Titan.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej, rzućcie okiem na najnowszy zwiastun, który przybliża charakterystykę każdego z nich:

Premiera gry Onrush na PlayStation 4Xbox One jest już naprawdę blisko. Data rynkowego debiutu to 5 czerwca. Przypominamy, że zmierza ona również na pecety.

Źródło: Eurogamer, Codemasters

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  PITUCH1
  2
  czyli nowszy burnout ?
  • avatar
   Jamalos
   0
   czyli cokolwiek unleashed wyrzuca przeciwnika w toru. Niby special abilities, ale ten sam efekt