• benchmark.pl
 • Gry
 • Operation Flashpoint: Dragon Rising - nowy zwiastun przynosi informacje o przesunięciu premiery
Gry

Operation Flashpoint: Dragon Rising - nowy zwiastun przynosi informacje o przesunięciu premiery

przeczytasz w 1 min.

W Sieci pojawił się właśnie nowy zwiastun filmowy ze świetnie zapowiadającej się drugiej odsłony jednej z najlepszych symulacji pola walki zatytułowanej Operation Flashpoint. Niestety, oprócz kolejnej porcji podgrzewających atmosferę prezentacji oprawy graficznej przynosi nam ona dość niemiłą niespodziankę. Okazuje się bowiem, ze premiera Dragon Rising, bo taki podtytuł nosi nowa gra firmy Codemasters, przesunięta została na jesień tego roku. Dla przypomnienia, wedle wcześniejszych zapowiedzi debiut opisywanego tytułu  miał mieć miejsce już w zeszłym roku, a gdy nie udało się  dotrzymać tego terminu  kolejną datą premiery stało się lato 2009.

Liczne zapytania jakie pojawiły się po upublicznieniu nowego zwiastuna filmowego wymusiły niejako na Codemasters zajęcie oficjalnego stanowiska w tejże sprawie. W wydanym oświadczeniu firma podaje, że kolejne przesunięcie debitu Operation Flashpoint: Dragon Rising  spowodowane jest chęcią "polepszenia balansu doświadczeń gracza podczas całej gry". Innymi słowy chodzi o zwiększenie grywalności opisywanego tytułu. Miejmy nadzieje, że dodatkowy czas pomoże, a nie zaszkodzi całemu projektowi .Konkurencyjny ArmA 2: Armed Assault 2 jest już bowiem także bliski wydania.


 

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  I bardzo dobrze im dluzej bedziemy czekac tym lepiej dopracoja gre ;)
  • avatar
   Damian Szymański
   0
   Ja tam bardziej czekam na ArmA 2: Armed Assault 2 to oni przecież stworzyli pierwszą część Flashpointa.
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    Bedzie hicior niczym 1...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     Wydaje mi się że nowy twór Codemasters podobny będzie bardziej do Call of Duty niż starego dobrego OF. Ale poczekamy zobaczymy, mam nadzieje że w Arma II ulepszą silnik.
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      W OF1 do tej pory z przyjemnoscia wracam. Ciekawe, jak wypadnie ArmA2.
      • avatar
       stud3nt
       0
       Niech się nie spieszą. Zwłaszcza, jeśli mieliby dzięki temu dużo lepiej dopracować silnik i pousuwać błędy. Wiadomo, jak to było z pierwszym Armed Assault: słaba optymalizacja, dużo błędów. Grunt to uczyć się nie tylko na swoich błędach, ale i na błędach swojego konkurenta :)