Gry

OpFlash: Red River - nowe zdjęcia i wideo

z dnia 22-12-2010
Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Firma Codemasters opublikowała nowe screeny i wideo z nadchodzącej wielkimi krokami produkcji zatytułowanej Operation Flashpoint: Red River. Zobaczcie sami!

  Warto przeczytać:
 

Która gra to gra roku 2010?

Najnowsza pierwszoosobowa strzelanka studia Codemasters Software zapowie się całkiem interesująco. Tak, jak poprzednie odsłony serii Operation Flashpoint, mechanika rozgrywki w Red River skupiać będzie się głównie na realistycznym odwzorowaniu akcji. Oznacza to, że najbardziej hardkorowi gracze, którzy spróbują swoich sił na najwyższym poziomie trudności będą musieli zapomnieć o jakimkolwiek interfejsie i opierać się przede wszystkim na własnej intuicji. Jest to bardzo ciekawe rozwiązanie przede wszystkim dla osób, które mają już dość „prowadzenia za rękę”.

Wierząc zapewnieniom Mistrzów Kodu, oprawa wizualna w Operation Flashpoint: Red River stanie na bardzo wysokim poziomie. Otoczenie, którym w tym przypadku będą tereny Tadżykistanu ma się prezentować świetnie, a postacie realistycznie. Czy tak rzeczywiście będzie przekonamy się dopiero po premierze. Tymczasem, zapraszamy do obejrzenia nowego filmiku i czterech świeżo opublikowanych screenów.

Aktualnie data premiery Operation Flashpoint: Red River nie jest jeszcze znana. Wiadomo już natomiast, na jakie platforma gra się ukaże. Będą to komputery osobiste oraz konsole Xbox 360 i PlayStation 3.

Źródło: cvg 

Komentarze

5
Zaloguj się, żeby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  No to konsole znowu pociągną grafikę jak i całą grę w dół. No cóż, czasy exclusiv'ów minęły i żeby zdobyć rynek, trzeba grę klepnąć na wszystkie platformy (tak w sumie to trzeba się cieszyć, że na Wii nie wychodzą)
 • avatar
  Fuuuu ;/ 1 czesc OK... dodatek tez ok... 2 czesc mi kompletnie popsuła urok tej serii ; (
 • avatar
  ...no tak nowy tytuł jest!; wszystko ładnie to wygląda na filmiku i zdjęciach a co do czego dojdzie nie będzie grywalne jak to było przy Dragon-ie Rising-u. Grywalności tam nie było ale za to jakie widoki...
 • avatar
  Za dużo HDR! Chcą, tak jak w poprzedniej części ukryć słabe tekstury? :P
 • avatar
  Jak można zrobić symulator FPS dla konsol :(