Smartfony

OPPO pozyskuje nowych dystrybutorów w Polsce

Mateusz Tomczak | Redaktor serwisu benchmark.pl
7 komentarzy Dyskutuj z nami

To kolejny krok w trwającym procesie przygotowań do wejścia marki OPPO na polski rynek. Przypomnijmy, że zaplanowano je na pierwszą połowę 2019 roku.

W skali globalnej OPPO to jeden z największych producentów smartfonów. Na naszym rynku nie jest szczególnie popularny, ale być może w najbliższym czasie się to zmieni. Odpowiednie działania ku temu już podjęto.

Polski oddział marki OPPO poinformował, iż zawarł umowy dystrybucyjne z firmami NTT S.A., ABC Data S.A. oraz TelForceOne S.A. Wszyscy ci partnerzy mają zapewnić szeroką dostępność produktów OPPO w Polsce. Największy udział powinien mieć w tym jednak główny dystrybutor marki, którym już w listopadzie zostało AB. S.A.

“Cieszymy się z podpisanych umów, które w znaczącym stopniu rozszerzają grono oficjalnych dystrybutorów naszych produktów. Dzięki współpracy z NTT S.A., ABC Data S.A. oraz TelForceOne S.A. będziemy w stanie zapewnić dostępność telefonów i akcesoriów OPPO na terenie całego kraju.” – Łukasz Łyżwa, Head of Sales polskiego oddziału marki OPPO

Podpisanie umów dystrybucyjnych to kolejny krok w trwającym procesie przygotowań do wejścia marki OPPO na polski rynek. Przypomnijmy, że zaplanowano je na pierwszą połowę 2019 roku.

W ofercie OPPO można znaleźć smartfony z różnych segmentów, chociaż póki co nie wiemy, które modele trafią w pierwszej kolejności na nasz rynek. W 2017 roku, według badań IDC, omawiany producent uplasował się na czwartym miejscu pod względem ilości sprzedanych smartfonów na świecie.

Źródło: OPPO

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  HardCorak
  No i dobrze że się zwiększy ilość sprzedawców oppo w polsce W końcu coś nowego typu find x a nie kopia kopii notcha.
  1
 • avatar
  rlistek
  Oppo to ja polecam słuchawki.
  1
 • avatar
  Kaziu777
  Jeśli firma będzie wspierała swoje słuchawki aktualizacjami Androida przez 2 lata to OPPO będzie moim następnym smartfonem.
 • avatar
  andrzej.wojtasss1
  bardzo dobra wiadomość.. tak samo jak sie dowiedzialem o promce w Virgin Mobile i skusiłem się na abonament plan 3_24 który mam przez 6 miesięcy za darmo :D