Wydarzenia

Orange Video Fest by LifeTube po raz drugi już w maju

przeczytasz w 2 min.

16 maja w Warszawie na Torwarze odbędzie się druga edycja wydarzenia Orange Video Fest by LifeTube.

Osoby śledzące polską sferę YouTube bez problemu mogą zauważyć, że rozwija się ona w bardzo szybkim tempie. Na największym portalu z internetowym wideo bez problemu można znaleźć już nie tylko duże, rozrywkowe kanały, ale także programy tematyczne, które przyciągają określoną rzeszę pasjonatów danego zagadnienia. Nie dziwi zatem fakt, że sieć partnerska LifeTube po 6 miesiącach od poprzedniej edycji zorganizuje drugą odsłonę Orange Video Fest.

I edycja Orange Video Fest by LifeTube okazała się jednym z największych internetowych wydarzeń 2014 roku – 6 grudnia warszawski Torwar odwiedziło ponad 8 000  osób, które miały okazję spotkać na żywo swoich ulubionych twórców. Jest to największe tego typu wydarzenie w Europie, porównywalne z amerykańskim VidConem. Relacje z pierwszej edycji OVF by LifeTube obejrzano ponad 9 000 000 razy, a samemu wydarzeniu zostało poświęcone ponad 54 000 wzmianek w Internecie.

Druga edycja imprezy odbędzie się 16 maja i podobnie jak pierwsza zgromadzi ogromną ilość fanów YouTube. Na majowym wydarzeniu jedną z najważniejszych części będzie Fantasy Expo Challenge, które po kłopotach logistycznych nie mogło odbyć się we Wrocławiu. W tym wypadku organizatorzy imprezy gamingowej postanowili połączyć siły z LifeTube i zapewnić rozrywkę na Video Fest.

"Mając na uwadze ogromne zainteresowanie gości zeszłoroczną edycją, postanowiliśmy znacząco rozbudować II edycję na przykład o większą strefę gamingową." – wyjaśnia Barbara Sołtysińska, prezes zarządu LifeTube. Możemy spodziewać się turniejów e-sportowych w League of Legends czy Counter Strike: Global Offensive. Całość zostanie opatrzona profesjonalnym komentarzem, m.in. Piotra "Izaka" Skowyrskiego. Oprócz turniejów na graczy czeka masa innych atrakcji.

Główna część wydarzenia - ta powiązana stricte z YouTube będzie obfitować w szereg paneli dyskusyjnych, wystąpień gwiazd światowego formatu i licznych konkursów. Chętni będą mogli zakupić też ubrania ze sklepów takich sław, jak SA Wardęga czy Abstrachuje.

Na II edycji Orange Video Fest pojawią się m.in. twórcy kanałów rozrywkowych (SA Wardęga, Łukasz Jakóbiak, Z Dupy, Włodek Markowicz, Dem3000, Cyber Marian, Szparagi, Sadam, Ravgor, Wapniak, Matt Olech, Karol Paciorek, Martin Stankiewicz), gamingowych (Drollercaster, SKKF, Rock, Rojo, JDabrowsky), popularnonaukowych (Polimaty, Mówiąc Inaczej, AdBuster, Sci Fun) oraz beauty i lifestyle (Red Lipstick Monster, Love and Great Shoes, Kocham Gotować).

Bilety są już dostępne w sprzedaży i kosztują od 30 do 40 złotych, w zależności od rodzaju wejściówki. Na wydarzeniu na zabraknie oczywiście naszej benchmarkowej ekipy, która przygotuje dla Was relację z imprezy. Do zobaczenia w Warszawie!

Źródło: LifeTube

Komentarze

11
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  dolph
  4
  Dno i kilo mułu dla gimbazy... i jeszcze płacić za to??? Dobry żart!!!
  • avatar
   Konto usunięte
   3
   "Na majowym wydarzeniu jedną z najważniejszą części będzie Fantasy Expo Challenge,..."

   Znowu tekst z literówkami.

   "Na największym portalu z internetowym wideo bez problemu można znaleźć już nie tylko duże, rozrywkowe kanały, ale także programy tematyczne, które przyciągają określoną rzeszę pasjonatów danego zagadnienia."

   Szkoda, że te "duże" kanały się sprzedają i robią jedno wielkie lokowanie produktów.

   Jak kolega wyżej zauważył. Płacić za to? Żart.
   • avatar
    Konto usunięte
    2
    Jak to się mówi frajerzy są po to aby ich doić i wydoić z kasy do końca!!! Ja też mam kanał z grami i w dupie mam widzów!!! Oni są od tego aby klikali w reklamy, a ja co miesiąc dostawał hajs na Paypal!!!
    Jak będę już sławny to z chęcią pojawię się na takiej imprezie! Tu się po uśmiecham, powiem coś głupiego i może nawet uda zaliczyć się jakąś fajną hostessę!!! Po wszystkim do domciu, otworzyć stronę z kontem i zobaczyć nową wpłatę na konto, tak ze 3-4 tysiące!!!
    • avatar
     stalkerpl
     1
     ORANGE, nie dziekuje, nazwa sama za siebie zbyt dużo mówi
     • avatar
      stalkerpl
      1
      zapomniałem dodać może mała ankieta kto chce o tym dennym wydarzeniu przeczytać na forum