Gry komputerowe

Gra Orwell do pobrania za darmo

przeczytasz w 1 min.

W ramach kolejnej akcji rozdawniczej w sklepie Humble Store każdy zainteresowany może bez żadnych opłat dodać do swojej biblioteki na Steamie grę Orwell: Keeping an Eye on You z akcją w świecie bez prywatności.

Jeżeli dystopijne klimaty są wam szczególnie bliskie, lubicie poznawać niezależne produkcje i macie kilka wolnych chwil, to my mamy wiadomość, która może was zainteresować. Jeśli się pospieszycie, to zupełnie za darmo będziecie mogli dodać do swoich bibliotek na Steamie grę Orwell: Keeping an Eye on You.

Orwell – strategiczna przygodówka za darmo

W sklepie Humble Store trwa kolejna akcja rozdawnicza. Wystarczy, że macie konto na tej platformie (oraz na Steamie) i już możecie bez żadnych opłat dodać grę Orwell: Keeping an Eye on You do waszych kolekcji (i zachować ją na zawsze). A jeśli nie macie, to możecie założyć i też cieszyć się tym miksem strategii i przygodówki za darmo. 

Jest tylko jedna rzecz, o której trzeba pamiętać: stuprocentowy rabat obowiązuje tylko do 18 sierpnia, do godziny 19.00. Jeżeli ten termin jeszcze nie minął, to…

pobierz grę Orwell za darmo z Humble Store

Orwell screen

Gra ruszy na komputerze z systemami Windows, macOS lub Linux i pozwoli nie tylko poznać opowieść o Wielkim Bracie, ale też… wcielić się w niego. Zadaniem jest wykrycie, kto jest odpowiedzialny za serię ataków terrorystycznych. Aby znaleźć odpowiedź, będzie trzeba przejrzeć wszystkie dostępne informacje – także te, pochodzące z prywatnych plików, bo dzięki rządowemu programowi o nazwie Orwell nasz protagonista może monitorować całą komunikację i uzyskiwać dostęp do każdego komputera.

Orwell zbiera „bardzo pozytywne” recenzje na Steamie – gra jest chwalona zarówno za świetny pomysł, jak i dobre wykonanie. O tym, czy rzeczywiście jest warta pochwały, możecie teraz przekonać się sami, nie wydając ani złotówki. A jeśli potrzebujecie dodatkowej zachęty, to oto ona:

Zwiastun gry Orwell: Keeping an Eye on You

Źródło: Destructoid, Humble Store

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!