Gry

Oto A Plague Tale: Innocence - wzruszenia i szczury

przeczytasz w 1 min.

A Plague Tale: Innocence to intrygująca skradanka, w której poznajemy młode rodzeństwo toczące nierówną walkę ze szczurami w średniowiecznej Francji.

A Plague Tale: Innocence to jedna z najbardziej intrygujących i najlepiej zapowiadających się gier I połowy 2019 roku. Jeśli dotąd nie mieliście okazji, by rzucić okiem na ten tytuł, to teraz się to zmienia, za sprawą świeżutkich zapisów rozgrywki.

W grze A Plague Tale: Innocence trafiamy do średniowiecznej Francji, której mieszkańcy zmagają się z dżumą i szczurami. Te ostatnie – całymi hordami – często będą pojawiać się na ekranie, stanowiąc jedno z największych zagrożeń dla dwójki niewinnych bohaterów, którzy tylko razem są w stanie wyjść z tego cało. To rodzeństwo pragnące odnaleźć swoją zaginioną matkę.

A Plague Tale: Innocence screen

Niezwykły klimat oraz równocześnie piękny i przerażający świat, ale też wzruszająca opowieść o relacjach między siostrą i bratem to najmocniejsze strony produkcji, nad którą czuwa Asobo Studio. Jeżeli zaś chodzi o samą rozgrywkę, to jest to skradanka, ale o tyle nietypowa, że to w mroku skrywa się największe zagrożenie. Gracz wcieli się w starszą siostrę, która (nie mając prawie nic) stara się chronić siebie i brata. 

A Plague Tale: Innocence – gameplay razy dwa:

W sieci pojawiły się dwa obszerne zapisy rozgrywki, które pozwalają dokładnie przyjrzeć się temu, jak wygląda A Plague Tale: Innocence. To materiał od Radioactive Games…

...a to od francuskiego Gamersyde:

Premiera gry A Plague Tale: Innocence, która zmierza na pecety oraz konsole Xbox One i PlayStation 4, odbędzie się 14 maja. 

Źródło: Gamerysde, Radioactive Games

Komentarze

0
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.

    Nie dodano jeszcze komentarzy. Bądź pierwszy!