Gry

Overwatch otrzyma edytor map

przeczytasz w 1 min.

Wielu graczy zapewne się z tego ucieszy. Niestety, trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Blizzard dotrzymuje słowa i nie zapomina o dalszym rozwoju Overwatch. Do gry systematycznie trafiają kolejne nowości, wśród których za jakiś czas znaleźć ma się między innymi edytor map.

Gracze podpytywali o ten element już od pewnego czasu, ale wszystko pozostawało bez odzewu. Ostatnio się to zmieniło, ponieważ Jeff Kaplan wyjawił, iż edytor map do Overwatch znajduje się w planach studia Blizzard. Trzeba jednak uzbroić się w cierpliwość, ponieważ jak zostało to określone, „nie jest to sprawa tygodnia czy miesiąca”. Powodem ma być tutaj fakt, iż gra bazuje na nowym silniku i wszystko wciąż pochłania więcej czasu.

Od dziś można jednak cieszyć się kolejną grywalną postacią. Najnowsza aktualizacja wnosi do rozgrywki Orisę, o której historii i umiejętnościach twórcy opowiadali już wcześniej.

„Orisa została zbudowana z przeznaczonych na złom fragmentów robotów obronnych OR15. Wciąż się uczy optymalnego działania, lecz braki w doświadczeniu nadrabia determinacją, aby chronić przed niebezpieczeństwami zarówno swoje miasto, jak i twórczynię.”


 


Źródło: Overwatch PL

Komentarze

8
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Raider0001
  3
  Ja grałem w wersję testową jak była free i w wersję testową za bilecik od brata za pre-order, gram nadal i końca nie widać. Najlepszy zakup ever....
  • avatar
   walecznygronostaj
   -1
   Gra jest przereklamowana. A że nie grałem to się wypowiem!
   • avatar
    ciomasta
    -5
    Szkoda że gra kosztuje 200zł gdzie zabawa jest na 1-2 mecze dziennie bo nic ciekawego niema Ala Team Fortes

    Witaj!

    Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
    Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

    Połącz konto już teraz.

    Zaloguj przez 1Login