Gry komputerowe

Paranoid, kolejny polski horror, na nowym zwiastunie

przeczytasz w 1 min.

Rodzime Madmind Studio coraz śmielej zabiera się za promowanie swojej kolejnej produkcji. Czy Paranoid okaże się większym sukcesem niż Agony?

Paranoid został zapowiedziany pod koniec zeszłego roku. Wprawdzie Madmind Studio nie zamierza porzucać klimatów horroru znanych z Agony, ale tym razem zdecydowano się osadzić akcję nie w piekle, ale na Ziemi.

Nie znaczy to jednak, że będzie zdecydowanie przyjemniej. Główny bohater mający za sobą tragiczne wydarzenia i cierpiący na silne zaburzenia psychiczne odbierze telefon. Z pozoru nie jest to nic groźnego, ale tutaj oznacza początek koszmaru. Głos zagonionej kilkanaście lat temu siostry i konieczność opuszczenia mieszkania traktowanego jak azyl to początek koszmarnej przygody stawiającej bohatera na krawędzi szaleństwa.

Wydarzenia obserwować będziemy tutaj z perspektywy pierwszej osoby. Mały przedsmak rozgrywki daje nam nowy zwiastun gry.


Najważniejszą rolę odegra eksploracja i jak łatwo się domyślić, zamiast walki częściej lepiej będzie się ukryć. Twórcy zapewniają jednak, że pojawią się też momenty, w których trzeba będzie stanąć do bezpośrednich starć.

Data premiery gry nie została jeszcze ujawniona. Wiemy za to, że Paranoid zmierza na PC.

Źródło: Paranoid Game

Warto zobaczyć również:

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  kitamo
  0
  nie wyglada zachecajaco
  • avatar
   miedzianek
   0
   Już przy Agony naobiecywali. Polacy i horrory=nein