Gry

Perception - echolokacyjny horror na ostatniej prostej

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
5 komentarzy Dyskutuj z nami

Cassie widzi tyle, ile usłyszy. Czy to dobry pomysł na horror? O tym przekonamy się już za miesiąc, kiedy Perception ujrzy światło dzienne.

Perception jest jednym z tych tytułów, które intrygują założeniami, ale mimo to wywołują mieszane uczucia. Przypomnijmy, że ma to być mocny horror, który wtłoczy nas w ciało niewidomej kobiety, eksplorującej tajemniczą rezydencję. Nie jest jednak tak, że nie widzimy nic, kobieta ma bowiem doskonale wykształcony zmysł echolokacji.

Cassie, bo tak brzmi jej imię, uderza więc laską o podłogę, by wizualizować sobie otoczenie (z jaką dokładnością – nie wie nikt). No, może wiedzą to twórcy z ekipy The Deep End Games, którzy finalizują już prace nad tym tytułem. Wydawca, a więc krakowski Feardemic, poinformował, że Perception zadebiutuje na rynku już za miesiąc, a dokładnie – 30 maja.

Gra Perception wyląduje równocześnie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4Xbox One. Czy gracze rzeczywiście mają na co czekać? Pozostaje żywić nadzieję, że tak. Tymczasem spójrzcie na świeżutki zwiastun, a sami będziecie mogli wyrobić sobie jakąś opinię:

Źródło: GameSpot

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kerebron
  1
  Acha, czyli taka zrzynka ze Scanner Sombre? :>
 • avatar
  Pogromca blacharni Pro
  0
  Spójrzmy prawdzie w oczy. Od dobrych kilku lat są wyczerpane pomysły na gry. Potrzebna jest nowa technologia, rewolucja w świecie gier. Rzeczy jak tutaj, to już wszystko było. Dziś odpalając nową gierkę uderza mnie niemałe déjà vu, że już przecież wcześniej w to grałem!
 • avatar
  vide cui fidas
  0
  Cały czas taka grafika? EE
 • avatar
  vide cui fidas
  0
  Na nic, oczy bolą.