• benchmark.pl
 • Gry
 • PES 2015 najładniejszy na nowych konsolach - co z wersją PC?
Gry

PES 2015 najładniejszy na nowych konsolach - co z wersją PC?

przeczytasz w 1 min.

Komputerowa wersja PES 2015 stanowić będzie połączenie tego co zobaczymy w wersjach na konsole starej i obecnej generacji.

PES 2015 gra

Jeśli chodzi o gry piłkarskie to seria Pro Evolution Soccer ogląda obecnie plecy cyklowi FIFA i fani produkcji Japończyków z Konami nie powinni się o to obrażać. Jeszcze kilka lat temu to oni mieli powody do radości. W tym roku producent obiecuje zapewnić je ponownie, ale najnowsze zapowiedzi wszystkich raczej nie ucieszą.

Wedle zapowiedzi EA, FIFA 15 prezentować będzie się tak samo na PC oraz nowych konsolach. Informacje te nastrajają optymistycznie, ponieważ rok temu właściciele komputerów otrzymali produkt nieco gorszy. Niestety, Konami nie zdecydowało się na taki sam krok.

Wedle słów producenta, komputerowa wersja PES 2015 stanowić będzie połączenie tego co zobaczymy w wersjach na konsole starej i obecnej generacji.

"Gracze PC: te same tryby rozgrywki jak na PS4 / Xbox One. Lepsze efekty wizualne niż PS3 / X360. Tak naprawdę będzie to hybryda obydwu wersji. Skupiliśmy się na dostępność i jakości."

Skoro juz przy grze jesteśmy to wypada wspomnieć, iż doczekała się ona już dokładnej daty premiery. Zaplanowano ją na 13 listopada. Poniżej zamieszczamy natomiast najnowszy materiał wideo prezentujący rozgrywkę.


Źródło: youtube, attackofthefanboy

Komentarze

7
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  lemur20
  9
  Co z wersją na PC ? Na PC będzie Fifa 15 na nowym silniku i myślę, że właśnie na tej platformie będzie rządzić nowa Fifa ;)
  • avatar
   Konto usunięte
   -2
   A było tak pięknie. Mam zamiar kupić jakąś kopankę w tym roku i przedterminowo wybór padł na PESa, ale ze względu na to, że Konami wypina się na polskich graczy, zaniedbuje wersję PC i wychodzi 2 miesiące później niż FIFA, dużo traci w moich oczach. Pozostaje czekać na demo (17.09) i dopiero potem wyrokować.
   • avatar
    staszkastara
    -6
    też wybrali date premiery.... WOW wtedy wychodzi