Foto

Picado - aplikacja pomagająca dzielić się wspomnieniami

przeczytasz w 1 min.

Aplikacja Picado umożliwia nam szybkie wywołanie zdjęć ze smartfona.

Fotografia smartfonowa systematycznie staje się dla nas coraz ważniejsza. Chociaż nowe modele są w stanie zagwarantować nam naprawdę dobrą już jakość zdjęć to nie można liczyć na szybkie wywołanie wykonanych fotografii. Przynajmniej w pewnym stopniu z pomocą przychodzi tutaj aplikacja Picado.

Nie jest to może najnowsza propozycja (wcześniej znana jako Pstrykamy), ale systematyczne aktualizacje dają podstawy do tego, aby o niej przypomnieć. Poza tym nie bez znaczenia są całkiem dobre oceny wystawiane całej idei przez użytkowników.

Wedle twórców, Picado to aplikacja pomagająca dzielić się wspomnieniami. Co oznacza to w praktyce? Wykorzystać możemy z jej pomocą zdjęcia wykonane samodzielnie lub pobrane z portali społecznościowych czy Dropboxa. Następnie wybrać możemy interesujący nas produkt (wywołane zdjęcia, koszulki), który wysłany zostanie pod wskazany adres.

 

Interfejs aplikacji jest bardzo przejrzysty. Liczyć można na listę odbiorców, prosty kreator koszulek i zdjęć, które mogą być wzbogacane o ramki, a także podgląd bieżących zleceń.

Aplikację Picado pobrać można na urządzenia mobilne z Google Android oraz Apple iOS.

Pobierz: 

Picado na Androida

Picado na iOS

Rozmiar pliku:

zależy od urządzenia

65,4 MB

Źródło: picadoapp

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    shakal84
    -1
    A będzie w komparatorze ? :D