Filmy / seriale / VOD

Clint Eastwood nadal w formie. Pojawił się zwiastun Cry Macho

przeczytasz w 1 min.

Jeszcze w tym roku na ekranach kin ma zadebiutować film Cry Macho. Clint Eastwood zaserwuje nam kolejny, oby znów świetny, dramat.

Cry Macho, nowy film 91-letniego Clinta Eastwooda

Wypominanie komuś wieku nie jest podobno w szczególnie dobrym guście, chociaż niekiedy robi się to z jak najbardziej pozytywnym wydźwiękiem. Tak jak tutaj, ponieważ Clint Eastwood skończył już 91 lat, a mimo tego nie porzuca działalności zawodowej. Ku radości nie tylko własnej, ale też swoich fanów i sympatyków dobrego kina. O ile genialny Gran Torino debiutował w 2008 roku, o tle chociażby w 2018 roku światło dzienne ujrzał Przemytnik. Z omawianym teraz Cry Macho łączy je przede wszystkim fakt, iż Clint Eastwood nie tylko zajmuje się reżyserią, ale jednocześnie wciela się w głównego bohatera.

Gatunek też powinien okazać się zbliżony, Cry Macho przedstawiany jest bowiem jako dramat. Obok Clinta Eastwooda wystąpią tutaj między innymi Fernanda Urrejola, Dwight Yoakam czy Horacio Garcia Rojas. Kierunek na południe od Stanów Zjednoczonych przy doborze obsady nie jest przypadkowy, akcja Cry Macho będzie rozgrywała się bowiem w Meksyku.

Zwiastun Cry Macho

Kiedy premiera Cry Macho?

Na rynku amerykańskim premiera Cry Macho odbędzie się już w przyszłym miesiącu, 17 września. Nie tylko w kinach, ale również w usłudze HBO Max.

My poczekamy jednak nieco dłużej, do 12 listopada. W przypadku naszego rynku należy nastawiać się na wizytę w kinie.

Źródło: Warner Bros Polska

Komentarze

17
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  .Alx.
  20
  Dobrze, że Clint wyrobił sobie pozycję w czasach gdy silny heteroseksualny biały mężczyzna o tradycyjnych wartościach, był postrzegany jako fundament zdrowego społeczeństwa i gwarant jego bezpieczeństwa.

  Dziś za film "Brudny Harry" (1971), zostałby medialnie zlinczowany, a jego kariera skończona.
  • avatar
   bIeblebleble
   15
   Chłop ma 91 lat.
   Legenda.
   • avatar
    pawluto
    7
    Clint to znakomity reżyser i dobry aktor - Jego filmy to mistrzostwo świata i oglądam je obowiązkowo.
    Najlepszy to Gran Torino.
    Ten najnowszy tez obejrzę na pewno - Jest tylko jedno zapytanie - ostatnio jest wysyp filmów made in USA ale z powiązaniem meksykańskim ...To znaczy akcja lub bohater jest powiązany z meksykiem...
    Tak jest na przykład w nowym filmie z serii Noc Oczyszczenia ale nie tylko tam ...o co tu chodzi ?
    • avatar
     Dexterr
     5
     "Brudny Harry" jest filmem niezłym ale też skrajnie naiwnym, wchodzenie na chama i strzelanie do wszystkich z dużego pistoletu rzadko się sprawdza i w realnym świecie bohater dawno by wąchał kwiatki od spodu. Gran Torino - heroiczna obrona najsłabszych.. mimo że film dobry to temat wałkowany setki razy. Najlepszy film Clinta to zdecydowanie "Za wszelką cenę" - mocne i ciężkie kino.
     • avatar
      baertus11
      0
      Do wszystkich narzekających na Clinta, jako propagatora w filmach silnego heteroseksualnego białego mężczyzny o tradycyjnych wartościach: Bardzo proszę o podanie przykładu niesilnego, nieheteroseksualnego i nie białego mężczyzny (lub płci najbardziej identyfikującej się z mężczyzną) o nietradycyjnych wartościach, postrzeganego jako fundament zdrowego społeczeństwa i gwarant jego bezpieczeństwa
      • avatar
       DarioSocjalista
       -15
       Stary republikanski faszysta. Dla takiego jak on nie ma juz miejsca w dzisiejszej i przyszlej popkulturze. Cancel Culture z nim z natychmiast!