Gry

Piotr Fronczewski powraca w Twierdzy 3

przeczytasz w 1 min.

Jeżeli są wśród naszych czytelników (a wiem, że są) osoby, którym po nocach śnią się słowa "przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę" to mamy dla nich dobrą wiadomość. Piotr Fronczewski powraca na ekrany naszych komputerów.

Tym razem projektem, w który zaangażował się ten znany aktor jest gra Twierdza 3, o czym z dumą poinformował polski wydawca gry - Cenega. W grze znanej na zachodzie pod tytułem Stronghold 3 Fronczewski wcieli się w rolę narratora, który będzie wprowadzał nas w szczegóły poszczególnych misji.

Próbkę jego umiejętności, a raczej tego jak wpasował się w średniowieczne klimaty możemy przesłuchać na poniższym filmiku:
 


 

Poza wirtualnym opus vitae Pana Piotra - Baldur's Gate - charakter odpraw przywodzi nieco na myśl starszą już, ale znakomitą strategię Knights & Merchants, gdzie mniej znany aktor równie dramatycznym głosem wprowadzał nas w powagę sytuacji. O tym jak dramatyczna jest sytuacja w Twierdzy 3 dowiemy się już w listopadzie - oczywiście tylko na PC.
 

Więcej o grach:

Źródło: techland

Komentarze

31
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  Jaka platforma - takie gry czytaj kał..
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   Trzeba przyznać, że Pan Piotr ma to coś w swoim głosie, co powoduje, że łapie się klimat gry, w której wciela się w rolę narratora.
   • avatar
    Lord_NeReVaR
    0
    Tak, do dzisiaj pamiętam gdy kupiłem Far Cry z kolekcji klasyki i przed włączeniem gdy słyszałem Piotra Frączeskiego mówiącego: "Kolekcja Klasyki-zapraszam i polecam. Piotr Fronczewski." a później wyobrażałem sobie jak gra w Far Cry-a słuchając tekstów najemników w stylu: "Mam tu kule z twoim imieniem" lub "zrobię ci nową dziurkę" kwestie jeszcze wypowiadanie w wątpliwy "profesjonalny" sposób sprawiały że chciało mi się śmiać ^^
    Dla mnie Piotr Frączewski zawsze będzie sie kojarzył z trzema rzeczami
    Serial "A Tata Marcina Powiedział"
    Filmy "Akademia Pana Kleksa"
    Serial "Rodzina Zastępcza"
    i gdzie bym go nie usłyszał to będę go wdział wśród jednych z jego ról.
    • avatar
     romisz
     0
     no i gitara, genialnie dobrany narrator:) już mi się chcę zagrać w trójeczkę:)
     • avatar
      wildthink
      0
      Pan Piotr ma "dobry" głos, a wydawca liczy, że jego nazwisko przyciągnie dodatkowych kupujących - ot marketing. Często wystarczyłby głos nie tak znanej osoby, ale równie dobry - na pewno jest takich wielu, ale nazwisko robi swoje.
      • avatar
       Marych
       0
       W Dragon Age: Origins był świetny. Choć nie przepadałem za postacią Stena, to przyłączyłem go do drużyny przede wszystkim, żeby słuchać genialnie nagranych dialogów Pana Piotra! :)
       • avatar
        Szymon331
        0
        "przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę"

        Oj tak, tak, tak, tak. Moje czasy :) :) :)
        • avatar
         Konto usunięte
         0
         nareszcie kontynuacja Stronghold 2 nareszcie !!!!!!!!!