Oprogramowanie

Pixlr teraz jako darmowa aplikacja na PC i tablety

przeczytasz w 1 min.

Webowy edytor doczekał się swojej okienkowej wersji. Jest kompatybilna z systemami od Windows 7 wzwyż.

Pixlr

Szybki, rozbudowany i darmowy sposób na edycję zdjęć. Pixlr właśnie doczekał się oficjalnej pecetowej aplikacji, która powstała dzięki współpracy firm AutodeskMicrosoft.

Autodesk Pixlr to darmowy edytor grafiki, który dotąd dostępny był wyłącznie z poziomu przeglądarki internetowej lub jako aplikacja mobilna. Teraz za pośrednictwem sklepu Windows Store możemy pobrać wciąż darmową, ale już okienkową aplikację Pixlr przeznaczoną na komputery stacjonarne, laptopy i tablety z nowszymi systemami Microsoftu.

Aplikacja, poza łatwo dostępnymi opcjami podstawowymi (kadrowanie, prostowanie, zmiana rozmiaru itd.), oferuje szeroki wachlarz efektów specjalnych do upiększania zdjęć, jak również narzędzia do regulacji takich właściwości jak kontrast, jasność, ostrość czy rozmycie. Jest też oczywiście możliwość dodania tekstu.

 

 

Źródło: Neowin, Microsoft

Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  ogotay
  1
  No to sprostowanie. Aplikację najlepiej pobrać ze strony producenta, a nie przez sklep. Druga sprawa - pod Windows 7 też chodzi, trzeba tylko po zainstalowaniu odnaleźć katalog o nazwie bin i z niego uruchomić odpowiedni plik exe) można sobie do niego zrobić skrót).

  Na Linuksie pod Wine też program się zainstalował i uruchomił, niestety część jego interfejsu "zawisła".
  • avatar
   veteran97
   1
   "Pixlr właśnie doczekał się oficjalnej pecetowej aplikacji, która powstała dzięki współpracy firm Autodesk i Microsoft." Chyba mój komputer zagiął czasoprzestrzeń panowie... http://i.imgur.com/dnSRHih.jpg
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    I po co to komu ten shit potrzebny??
    • avatar
     Konto usunięte
     -1
     v||||Polecam nową stronę z aukcjami na której można kupić np. laptopa za 15 złotych : http://sprawny.pl/tanio Polecam serwis, póki co mało użytkowników i łatwo się wygrywa :) Ja wylicytowałem monitor wart 300zł za 18,20 :)