Gry

PlayerUnknown’s Battlegrounds podbija także Xbox One

przeczytasz w 1 min.

Podobnie jak w przypadku PC, PlayerUnknown’s Battlegrounds bardzo szybko przekonuje do siebie graczy korzystających z konsoli Xbox One.

Można chyba zaryzykować tezę, że większość graczy słyszała o PlayerUnknown's Battlegrounds. Trudno jednak aby było inaczej, skoro sprzedaż już jakiś czas temu przekrczyła 20 mln. I mowa tylko o wersji PC, a teraz musimy zacząć dodawać do tego egzemplarze nabywane przez posiadaczy Xbox One.

Microsoft postarał się o to, aby PlayerUnknown’s Battlegrounds zadebiutowało na wspomnianej konsoli jeszcze pod koniec zeszłego roku. I chociaż od premiery upłynęło tylko kilka tygodni, można już twierdzić, że gra pobija także tę platformę.

Świadczy o tym fakt, iż przy PlayerUnknown’s Battlegrounds na Xbox One bawią się już ponad 3 miliony graczy. Mało zniechęcające jest najwidoczniej to, iż gra zadebiutowała w programie Xbox Game Preview, a zatem nie jest jeszcze ukończona. Twórcy zapewniają jednak o systematycznych poprawkach i pojawianiu się nowych funkcji, w tym tygodniu dodano na przykład widok z perspektywy pierwszej osoby.


Źródło: Xbox Polska

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Colidace
  -1
  Microsoft to bardzo cierpliwa firma. Wiele lat upłynie aż dopną swego i staną się liderem. Klawaitury i myszki do XBOX to będzie początek końca ery PS.
  • avatar
   sabaru
   0
   Ciekawe czy ktoś gdzieś już próbował w realu zrobić coś takiego jak w tej grze.