Gry

Playstation 3 – Home open beta już 17 grudnia?

przeczytasz w 1 min.

Wczorajsze internetowe wydanie Times’a  przyniosło dość ciekawą wiadomość dla wszystkich posiadaczy konsoli Playstation 3 czekających na start sieciowej aplikacji Home, która w zamierzeniach jej twórców ma scalić społeczność zgrupowaną wokół konsoli Sony oddając do dyspozycji jej użytkowników wirtualny świat niczym z gry Second Life. Otóż według jednego z redaktorów tegoż serwisu Sony zdecyduje się „otworzyć” usługę dla wszystkich (na razie prowadzone są zamknięte testy wersji betai) do publicznych testów już 17 grudnia.

Oczywiście, nadal będzie to wersja beta wspomnianej wyżej aplikacji , gdyż zgodnie w wcześniejszymi zapowiedziami pełna edycja Home ma pojawić się w normalnej sprzedaży po zakończeniu wszystkich testów.

Co prawda na tą chwilę Sony nie potwierdziło „rewelacji” Times’a, jednak za tym, że informacja ta jest prawdziwa przemawia fakt wcześniejszych zapowiedzi Sony o otwarciu fazy beta aplikacji Home jeszcze w tym roku. Należy więc mieć nadzieje, że 17 grudnia będziemy mogli przekonać się co też Sony szykuje dla swoich wiernych fanów.
 

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    Szymon331
    0
    Second Live to dla mnie lekka przesada jeśli chodzi o wirtualny świat. Wprawdzie taka jest kolej losu, rozwoju komputerowych światów to ja zawsze będę przeciwko wirtualnej egzystencji. W grach to jeszcze ujdzie ale SL nie jest do końca grą.