Gry PlayStation 4

PlayStation 4 może już szykować się na God of War

przeczytasz w 1 min.

Planowana jest premiera God of War 3 Remastered, a więc nie zupełnie nowej gry, ale odświeżonej wersji trzeciej części serii.

God of War 3 Remastered gra

God of War to jedna z tych serii gier, które najbardziej kojarzą się z marką PlayStation. Kwestią czasu było zatem to, kiedy zawita ona również na PlayStation 4. Okazuje się, że nie będziemy musieli długo czekać.

Ujawniono dziś, iż Kratos zjawi się na nowej konsoli japońskiego producenta już w połowie tego roku. Jest tutaj jednak pewne ale. Planowana jest bowiem premiera God of War 3 Remastered, a więc nie zupełnie nowej gry, ale odświeżonej wersji trzeciej części serii.

Wielu informacji jeszcze nie zdradzono, chociaż tak naprawdę nie ma się tu zapewne o czym rozpisywać. Można spodziewać się podrasowanej grafiki, rozdzielczości 1080p i 60 klatek na sekundę. Gra wzbogacona zostanie też o tryb fotograficzny.

Poniżej zobaczyć możecie zaprezentowany zwiastun God of War 3 Remastered. Premiera zaplanowana została na 15 lipca.


Warto wspomnieć, iż God of War 3 Remastered zapowiedziane zostało z okazji 10 urodzin serii. Jednocześnie dano do zrozumienia, że można spodziewać się jej kolejnych odsłon. Tym samym God of War 3 Remastered to najprawdopodobniej przetarcie do czegoś większego.

Źródło: vg247, youtube

Komentarze

57
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  gacek585
  17
  Znowu remastered :) Nowa konsola i stare gry rewelka.
  • avatar
   Ladros
   7
   Bądźmy szczerzy - bo tylko takie remastery uciągnie w 60FPS i 1080p.
   • avatar
    Marked
    6
    Ręce opadają normalnie :/ który to już remaster ?
    • avatar
     Konto usunięte
     2
     Dla mnie jesli wersja "Remastered" powstaje obok nowego tytułu i jej cena jest symboliczna to mnie to bardzo się podoba.

     Niestety na PC tego nie ma a chciałoby się zagrać w wysokiej rozdzielczości i z nowymi efektami graficznymi w takie rzeczy jak Duke, Blood, Quake, Quake 2, Doom, Half-Life, Unreal, Starcraft i pewnie parę innych tytułów głownie fabularnych, żeby jeszcze raz przeżyć tę przygodę, ale w nowej jakości..
     • avatar
      elcok_pl
      1
      Przecież to już jest śmieszne. Same remastery...rozumiem, że ludzie, którzy nie grali mają okazje nadrobić dobry tytuł ale co mają powiedzieć na to gracze, którzy grali w takie tytuły na poprzedniej generacji ? Kiedy oni doczekają się nowych tytułów ??
      • avatar
       prime27pl
       1
       Wolałbym serie Uncharted .
       • avatar
        Konto usunięte
        1
        Nie mam ps4, i nie wiem też czy ją prędko kupie, ale gdybym miał, to taki news byłby dla mnie czymś pozytywnym. Taki remaster nie sprawi, że nowe gry wyjdą później, a super gra z poprzedniej generacji w odświeżonej prezentacji to zawsze jakiś kąsek.

        God of war na ps3 to 720p, rozchwiany framerate, plus strasznie rozmazujące obraz AA postprocessingowe. 1080p, ostre jak żyleta z normalnym AA byłoby więc miłym dodatkiem. Chciałbym jednak, aby każda część god of wara była wtedy zawarta wraz z takim remasterem god of war 3 (swoją drogą remastery god of war 1i2 hulały tylko w 720p na ps3, więc tu też można jeszcze podnieść rozdzielczość). Jest jeszcze god of war wstąpienie, tą część również chciałbym zobaczyć zremasterowaną. Gdyby więc taki remaster zawierał 6 części god of warów (gow 1,2, chains of olympus, ghost of sparta, god of war 3, wstąpienie), to ja mógłbym nawet zainteresować się konsolą ps4, byle tylko dostać taką kolekcję :)
        • avatar
         miedzianek
         0
         "Można spodziewać się podrasowanej grafiki, rozdzielczości 1080p i 60 klatek na sekundę"

         Jak w przypadku każdej gry na konsole 'NEXT'gen, niedługo przed premierą dowiemy się o obcięciu FPS do 30 ze względów graficzno/obliczeniowych:)
         • avatar
          elcok_pl
          -1
          Przecież to już jest śmieszne. Same remastery...rozumiem, że ludzie, którzy nie grali mają okazje nadrobić dobry tytuł ale co mają powiedzieć na to gracze, którzy grali w takie tytuły na poprzedniej generacji ? Kiedy oni doczekają się nowych tytułów ??
          • avatar
           hasati
           -2
           Re re re ree REMASTERED .......
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            Aż szkoda słów, że ludzie coś takiego kupują. Na PC zebrałaby się grupa fanów i zrobiła to za darmo.
            • avatar
             Paweł Dudzik
             0
             Ciągle mam GOW i nie wiem czy jest sens kupić wersje na ps4 bo tam wiele do poprawienia nie ma. Do tej pory jestem pod wrażeniem ile Bóg wojny wyciągnął z ps3.