Gry

PlayStation 4 otrzymuje dziś ważną aktualizację 3.50

przeczytasz w 1 min.

Zgodnie z planami, PlayStation 4 wzbogaciło się dziś o kolejną aktualizację oprogramowania. Jakie nowości wprowadzono?

PlayStation 4

Sony obiecywało nie zapominać o PlayStation 4 po premierze i trzeba przyznać, że dotrzymuje słowa. Nie chodzi w tym momencie o gry, ponieważ za takowe odpowiadają w dużej mierze inni producenci, ale o aktualizacje oprogramowania konsoli. Właśnie pojawiła się kolejna.

Od dziś, 6 kwietnia, w ręce użytkowników konsoli trafia aktualizacja 3.50. Zapowiadana była ona już jakiś czas temu, kiedy to sugerowano, że wniesie kilka istotnych zmian. Nie wypada chyba temu zaprzeczać. Prócz tradycyjnej w tego typu przypadkach korekty drobnych błędów, wprowadzane są nowe funkcjonalności.

Na pierwszy plan wysuwa się rozszerzenie funkcji Remote Play, dzięki któremu można będzie strumieniować rozgrywkę także na PC z Windows (od wersji 8 wzwyż) i Mac OS. Korekty doczekała się także funkcja Share, dzięki czemu materiały z rozgrywki prześlemy na Dailymotion. Co jeszcze? Między innymi powiadomienia o dostępności znajomych online oraz możliwość tworzenia własnych wydarzeń i zapraszania do nich wybranych osób, grup lub po prostu pozostawienia ich otwartymi dla każdego zainteresowanego.

Oczywiście pojawi się też kilka mniejszych z pozoru nowości. Niektóre z wprowadzanych funkcji zaprezentowane zostały na materiale wideo przygotowanym w związku z debiutem aktualizacji.


Źródło: PlayStation Polska EXTRA, gearnuke

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  actchris
  5
  "Na pierwszy plan wysuwa się rozszerzenie funkcji Remote Play, dzięki któremu można będzie strumieniować rozgrywkę także na PC z Windows (od wersji 8 wzwyż) i Mac OS."

  Wada takiego rozwiązania to max 720p
  • avatar
   raffal81
   2
   "Między innymi powiadomienia o dostępności znajomych online"

   W koncu!