Gry PlayStation 4

PlayStation Plus - 15 miesięcy w cenie 12

przeczytasz w 1 min.

W ramach wyjątkowej akcji, która oficjalnie już wystartowała, zakup rocznej subskrypcji PlayStation Plus pozwoli cieszyć się nią przez 15 miesięcy, a więc o 3 miesiące dłużej. Aby skorzystać z tej promocji trzeba się jednak pospieszyć – potrwa ona bowiem tylko tydzień.

Co miesiąc dwie gry-niespodzianki do kolekcji, mnóstwo atrakcyjnych rabatów, dostęp do trybu wieloosobowego czy 10 GB w chmurze na pliki. Właśnie to otrzymują posiadacze PlayStation 4 w zamian za bycie abonentami PlayStation Plus. W ramach nowej promocji trzy miesiące dostępu można otrzymać w prezencie.

Aż do najbliższej środy (24 stycznia) do godziny 11.00 (czasu polskiego) każdy, kto korzystając z oficjalnego sklepu PlayStation zdecyduje się na zakup rocznej subskrypcji będzie mógł nazywać się „plusowiczem” przez 15 miesięcy, a więc 3 miesiące otrzyma w ramach prezentu. Z promocji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni abonenci.

Jeżeli chcecie skorzystać z promocji i dołączyć do ponad 31 milionów abonentów (lub zostać w ich gronie dłużej), przygotujcie 240 złotych i udajcie się na stronę produktu w PlayStation Store.

Przypominamy przy okazji, że 3 miesiące w prezencie oferuje także Microsoft – to promocja dla abonentów Xbox Live Gold. Szczegóły znajdziecie w naszym newsie.

Źródło: PlayStation Polska

Komentarze

10
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  sabaru
  5
  Na konsolach fajnie się gra i sam grałem przez 3 lata na poprzedniej generacji ale płacenie za granie prze internet jest śmieszne.
  • avatar
   Daniel303
   0
   Na PS3 też jest taka promocja?