• benchmark.pl
 • Gry
 • SONY wytacza ciężkie działa – Zapowiedziano PlayStation Showcase
Gry

SONY wytacza ciężkie działa – Zapowiedziano PlayStation Showcase

przeczytasz w 1 min.

Wygląda na to, że w końcu poznamy więcej informacji na temat nowych gier, zmierzających na konsole SONY. Studio zapowiedziało bowiem, że już wkrótce będzie miał miejsce 40-minutowy pokaz PlayStation Showcase.

PlayStation Showcase odbędzie się już w przyszłym tygodniu

Ostatnie miesiące nie należą do najlepszych, jeśli chodzi o japońskiego giganta SONY. Jasne, możemy tutaj wspomnieć o udanym debiucie Ratchet & Clank: Rift Apart, Returnal, czy chociażby ostatnie Ghost of Tsushima: Director's Cut. Z drugiej strony nie możemy zapomnieć o licznych opóźnieniach (wystarczy wspomnieć Horizon Forbidden West, God of War: Ragnarok, czy Ghostwire: Tokyo). Wygląda jednak na to, że studio planuje poprawić nieco swój wizerunek, bowiem już w przyszłym tygodniu, a konkretniej 9 września (czwartek) o godzinie 22:00 czasu polskiego, będziemy mogli obejrzeć pokaz PlayStation Showcase. 

Co zobaczymy podczas pokazu?

SONY oczywiście nie ujawniło, jakie konkretne produkcje będziemy mogli zobaczyć w akcji podczas pokazu. Możemy być natomiast pewni, że będą to głównie gry wewnętrznych oddziałów first-party, więc być może zobaczymy nowy materiał z God of War: Ragnarok. Jednej rzeczy możemy być natomiast pewni – podczas pokazu zabraknie miejsca na nowe informacje w sprawie PS VR 2. Pokaz będziecie mogli obejrzeć na oficjalnym kanale PlayStation na YouTube oraz w serwisie Twitch.

Osobiście nie mogę się doczekać pierwszego gameplay'u z God of War: Ragnarok. A Wy? Koniecznie napiszcie w komentarzu, na jakie zapowiedzi czekacie!

Źródło: PlayStation blog

Komentarze

3
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  RAQ73
  4
  nie
  • avatar
   Qpers
   2
   Wciąż brak ciekawych gier dla dorosłych (same remake i gry dla dzieci).
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    także NIE. mnie w konsolach bardzo razi DRM. jak się coś zepsuje, to konsola jest nienaprawialna. nie zamienisz napędu płyt pomiędzy konsolami. no i to parcie na dystrybucję elektroniczną która uniemożliwia odsprzedaż, pomimo że dla producenta jest to o wiele tańsze od dystrybucji płytowej.