Mobile

Misio już czeka. Możesz dostać trzy miesiące abonamentu gratis

przeczytasz w 1 min.

Plus startuje z nową promocją. Osoby, które zdecydują się przenieść numer do Plusha z innej sieci, przez pierwsze trzy miesiące od podpisania umowy nie będą płacić za abonament.

Plus ma ciekawą ofertę dla osób korzystających z usług konkurencji. Każdy, kto przejdzie do Plusha i podpisze umowę abonamentową na 24 miesiące, otrzyma trzymiesięczne wakacje od płacenia za usługę. Promocja dotyczy umów na czas określony za 25 zł/mies., 30 zł/mies. (20 zł/mies. przez rok) i 50 zł/mies. i obowiązuje od momentu podpisania umowy.

Jeśli mamy kilka numerów i zdecydujemy się je przenieść, to Plus zapewnia, że rabat będzie dostępny na każdym numerze. 

Plush i promocja na Samsungi

Jednocześnie operator przypomina, że w Plushu do 3 września można nabyć wybrane modele smartfonów Samsung z rabatem. Kupując Samsung Galaxy Z Fold 5 5G lub Samsung Galaxy Z Flip 5 5G, zainteresowani zaoszczędzą nawet do 600 złotych.

Natomiast decydując się na zakup Samsung Galaxy Z Flip 5 lub Z Fold 5, można otrzymać w gratisie słuchawki Galaxy Buds2 Pro.

źródło: materiały prasowe

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Silver
  2
  Tak, tak... Niech plus po prostu rozbuduje sieć, bo mimo dużego miasta jakość połączenia jest bardzo słaba. Jedynie co to w porównaniu do obecnego operatora mają znacznie szybszy internet (tylko będąc w zasięgu dobrego nadajnika) więc wybór jakości połączenia nad szybkością lokalnie ograniczoną. Biorąc pod uwagę co oferuje konkurencja to umowa na tle subskrypcji jest po prostu słaba.

  Witaj!

  Niedługo wyłaczymy stare logowanie.
  Logowanie będzie możliwe tylko przez 1Login.

  Połącz konto już teraz.

  Zaloguj przez 1Login