Gry

Poczuj klimat Beyond Good & Evil za darmo

przeczytasz w 1 min.

Beyond Good & Evil ukazało się parę dni temu w wersji HD. Do ściągnięcia została udostępniona oficjalna ścieżka dźwiękowa.

 Warto przeczytać:
 

DirectX 11 w natarciu

Gra wypuszczona oryginalnie w 2003 roku była z pewnością niedoceniona. Żeby większe grono graczy mogło usłyszeć o tej niecodziennej przygodzie, potrzebne są chwyty marketingowe. Na oficjalnej stronie gry, twórcy przypominają nam, że gdzieś tam w odmętach sieci jest dostępne do ściągnięcia ponad trzydzieści utworów tworzących klimat w Beyond Good & Evil. Paczkę ważącą 169MB możemy pobrać z serwrów Ubisoft.

Eric Damian-Vernet, jeden z producentów, przyznaje w wywiadzie, że to świetne uczucie móc wskrzesić zapomniany tytuł. Wg niego, BG&E to produkcja, która na uznanie krytyków nie zasłużyła powielaniem schematów i samą stroną techniczną. Mocne strony to przede wszystkim ciekawa historia, intrygujące postacie i złożoność świata. To zaś cechy cenione niezależnie od tego, jaka generacja gier i silników graficznych jest obecnie na rynku.

Ubisoft ma w swoim dorobku masę starych tytułów, ale niewiele z nich kwalifikuje się do tego, żeby wypuścić je ponownie na rynek w odświeżonej szacie graficznej. Poza tym, gatunek w obrębie jakiego oscyluje BG&E (przygodówka w połączeniu z akcją i interesującą fabułą) nie jest w stanie się zbyt mocno zestarzeć.

Beyond Good & Evil HD to świetny krok w stronę nastawienia graczy do nadchodzącego sequela. Pozwala odświeżyć wspomnienia, a całkowicie nowym w tym świecie graczom ukazać przygody Jade i Pay'ja od podstaw. Dobrze więc, że twórcy dbają o takie akcje jak wywiady czy właśnie udostępnienie soundtracka.

Źródło: Ubisoft


Komentarze

9
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  b1tzz
  0
  Po tytule wywnioskowałem, że do ściągnięcia jest gra za free :/
  • avatar
   d i l
   0
   To ta gra różni się tylko możliwością ustawienia wyższej rozdziałki, czy grafiką też?
   • avatar
    Marked
    0
    Tytuł faktycznie mylący :P