• benchmark.pl
 • Gry
 • Podsumowanie miesiąca, czyli aktualności na topie - listopad 2009
Gry

Podsumowanie miesiąca, czyli aktualności na topie - listopad 2009

przeczytasz w 2 min.

Przed Wami przedostatnie w tym roku zestawienie najciekawszych newsów minionego miesiąca. Dowiedz się, co wydarzyło się w listopadzie.

Chyba zdążyliśmy już ochłonąć po październikowej premierze Microsoft Windows 7. W sieci pojawiło się bardzo dużo testów, porównań nowego systemu ze starszymi edycjami - m.in. test na łamach benchmark.pl Czy 7 jest szybsze? Testy wydajności Windows: XP vs Vista vs 7.

W listopadzie dużo ważniejsze okazały się dwie premiery. Po pierwsze, długo wyczekiwany FPS "Call of Duty Modern Warfare 2", którego sprzedaż to ogromny sukces komercyjny. Po drugie, mocna karta graficzna ze stajni AMD/ATi, Radeon HD 5970. To kolejny model wspierający technologię DirectX 11. Na odpowiedź Nvidii przyjdzie nam jeszcze poczekać, co najmniej do stycznia 2010 roku.

Testy gry Modern Warfare 2 jak i najwydajniejszej grafiki z serii Radeon znajdziecie na stronach benchmarka. Samej grze Call of Duty Modern Warfare 2 poświęciliśmy obszerny cykl newsów zawierających zapowiedzi gry i pierwsze reakcje po premierze.

TOP 25 listopadowych newsów:

 • Premiera Modern Warfare 2. Nasze pierwsze wrażenia

  "Przedstawiamy Wam nasze pierwsze wrażenia. Call of Duty: Modern Warfare 2 do niedawna była jedną z najbardziej oczekiwanych gier przez niemalże wszystkich graczy."


 • Microsoft banuje milion konsol

  "Microsoft zresztą wielokrotnie dawał do zrozumienia, że nie toleruje żadnych modyfikacji swojego urządzenia. Nigdy dotąd jednak akcja banowania konsol nie objęła tak wielkiej ich ilości."

   
 • Modern Warfare 2 wycofywany z rosyjskich sklepów [Zaktualizowano]

  "Sprawa wycofywania Modern Warfare 2 z rosyjskich sklepów stała się na tyle głośna, że Activision zdecydowało się skomentować (...) całą sytuacje. W oficjalnym oświadczeniu koncernu możemy więc  przeczytać, że (...)"


Karty graficzne

Oprogramowanie

Procesory

Internet

Gry

Nowe technologie

W listopadzie najaktywniejsi autorzy newsów wymienili za zebrane punkty m.in.:


Corsair 2.5'' SSD Storage Solutions 64 GB GEN2 (Serial ATA)


Battlefield 2 Deluxe (PC)

Radeon 5850 MSI 1GB 2xDVI&HDMI&DP

Najważniejsze wydarzenia ostatnich miesięcy w dziale Aktualności znajdziecie na stronie:


    

Masz swój ulubiony sprzęt, program lub grę? Zapraszamy do udziału w Plebiscycie Roku 2010. Zgłoś swój Produkt Roku 2010!


Komentarze

4
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Marcin Sieradzki
  0
  Jeśli Twój news pojawił się w Zestawieniu, proszę prześlij do mnie maila - znajdziesz go w moim profilu. Czekają gry i gadżety :)
  • avatar
   TheSpeed
   0
   Hmm, na drogie rzeczy w tym miesiącu newsmani się rzucili :D
   • avatar
    Terrorek
    0
    Moj "itemek" też by tam był ;p gdyby nei to ze Komputronikowi brakło na magazynie :((
    • avatar
     Huntcold99
     0
     Kto wymienił na grafe ?? :p