Gry mobilne

Pokemon GO - w Polsce odbędą się Mistrzostwa

Wojciech Kulik | Redaktor serwisu benchmark.pl
13 komentarzy Dyskutuj z nami

Wydarzenie odbędzie się już w niedzielę. A dla najlepszego uczestnika przygotowana została fantastyczna nagroda.

Popularność gry Pokemon GO rośnie na całym świecie i nie inaczej sytuacja wygląda w Polsce, do której dotarła z pewnym poślizgiem. Wygląda jednak na to, że zaległości zostaną nadrobione ekspresowo.

Już w niedzielę, 31 lipca odbędą się pierwsze na świecie mistrzostwa w Pokemon GO. Organizatorami są natomiast Polacy, a konkretnie Akademia Finansów i Biznesu Vistula. 

Mistrzostwa odbędą się w siedzibie uczelni (ul. Stokłosy 3 w Warszawie) między godz. 10.00 a 18.00. Co należy zrobić, by zostać mistrzem? To proste – zebrać jak najwięcej pokemonów.

Mistrzowski tytuł nie jest jedyną nagrodą przygotowaną przez organizatorów. Otóż okazuje się, że do wygrania są także między innymi tablety, a nagrodą główną jest – to nie żart! – rok studiów I lub II stopnia w Vistula za darmo. Zainteresowanych odsyłamy na stronę uczelni.

Ciekawe, czy zostanie również otworzony specjalny kierunek kształcący przyszłych trenerów pokemonów…

Źródło: Komputer Świat, Vistula

Komentarze

13
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Dodaj
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  Dawać więcej newsów o pokemonach!
  8
 • avatar
  Konto usunięte
  Boże przypie**** z granata
  5
 • avatar
  raffal81
  Dobra dobra już nie marudzić, żyjcie i dajcie żyć innym, oczywiście lepiej jest siedzieć przed monitorem niż integrować się z ludźmi w realnym świecie.
  3
 • avatar
  lokikoki14
  Fajna przygoda tylko trzeba z głową korzystać. Dzięki P GO zwiedziłem, niektóre części miasta jak nigdy wcześniej. Zawsze przechodziłem obojętnie zamek, posągi, figurki etc. dzięki pokestopom odkryłem miasto na nowo fajna zabawa. A hejtujta se i śmiejcie dla mnie fajna zabijacz czasu.
  1
 • avatar
  Konto usunięte
  Kolejny artykulik na dwa zdania z którego nic nie wynika i nic tak na prawdę nie wiadomo.
 • avatar
  macieqq
  W dupach sie popżewracauo. Zamiast łopato cienszko mahać to grajo guwniaże łołoło cebula!!1!!eleven
 • avatar
  markovfreeman
  Dlaczego gra dla przedszkolaków i ewentualnie uczniów szkół podstawowych, stała się popularna wśród młodzieży i osób dorosłych na całym świecie? Myślałem że tylko Japończycy są tak dziecinni i zniewieściali. Pikaciu... kuźwa jaki żart.
  -4