Foto

Kostka Polaroid wkrótce stanie się jeszcze lepsza

przeczytasz w 1 min.

Za niecałe dwa miesiące na rynku pojawi się nowa wersja Cube, z plusikiem w nazwie.

Polaroid Cube+

Malutka, sportowa kamera Full HD Polaroid Cube trafiła na polskie półki sklepowe na początku tego roku. Okazuje się, że przez ostatnie sześć miesięcy amerykański producent wcale nie próżnował – w kończącym się już tygodniu zaprezentował nową, ulepszoną wersję swojej foto-kostki, z plusikiem w nazwie.

Polaroid Cube+ to wciąż kostka o długości boku 35 mm, która pozwala na robienie zdjęć  i rejestrowanie nagrań wideo, nawet w nieco trudniejszych warunkach – urządzenie jest wodo- i wstrząsoodporne. Teraz jednak dodatkowo kamera pozwala na bezprzewodową łączność.

Wbudowany moduł WiFi plus kompatybilna z systemami iOS i Android aplikacja. Razem oznacza to możliwość synchronizacji kamery Cube+ ze smartfonem lub tabletem oraz wykonywania zdjęć „bezprzewodowo” i natychmiastowego dzielenia się nimi ze znajomymi. Aplikacja pozwala też na edytowanie zdjęć i przekazywanie ich do druku.

Polaroid Cube+ WiFi

Kamera Polaroid Cube+ to także nowy sensor CMOS. Dzięki niemu urządzenie może robić zdjęcia o rozdzielczości 8 Mpix (w standardowej wersji było to 6 Mpix) oraz rejestrować wideo Full HD 1080p z szybkością nie 30, lecz nawet 60 klatek na sekundę. Niezmieniony pozostaje obiektyw o polu widzenia 124 stopnie.

Premiera kamery Polaroid Cube+ odbędzie się w sierpniu bieżącego roku. Sugerowana cena detaliczna to 150 dolarów.

Źródło: Polaroid

Komentarze

5
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Konto usunięte
  0
  a bateria na ile starcza?
  • avatar
   Konto usunięte
   0
   poprzednia wersja miała baterię szacowaną na 90 minut... myślę, że tak drastycznie nie okaleczą produktu jak @rasiaknorris1 napisał/a
   • avatar
    Konto usunięte
    0
    xiaomi yi w tej cenie starczy prawie na 2sztuki! i pozamiatane!