Gry

Polski Sniper znów podbił Europę

przeczytasz w 1 min.

Kilka miesięcy po premierze wersji na Xbox 360PC polska strzelanka od City Interactive - Sniper: Ghost Warrior, doczekała się edycji na Playstation 3.

W tonie patriotycznego uniesienia z radością donosimy, że od strony czysto komercyjnej gra okazała się sporym sukcesem na rynku europejskim - i to nawet pomimo bardzo przeciętnych ocen krytyków. Jedną z tajemnic sukcesu jest zapewne nieco niższa cena w momencie premiery niż w przypadku produktów konkurencji.

Zagranicznym wydawcą gry jest sam Ubisoft, a działania marketingowe podejmowane przez giganta najwyraźniej wyszły Polakom na dobre. Sniper zawojował rynki Niemiec, Austrii, Szwajcarii, Norwegii i Szwecji zajmując pierwsze miejsca na tamtejszych listach przebojów. Viceliderem jest w Danii, zaś podium zamyka u Brytyjczyków, Francuzów, Holendrów, Belgów i Luksemburczyków.

Przypomnijmy, że wersja na X360PC sprzedała się w liczbie ponad miliona egzemplarzy, zaś City Interactive już pracuje nad kontynuacją swojego hitu.

Więcej ze strefy gier:

Źródło: Informacja prasowa

Komentarze

40
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Nalovp
  0
  Ja pograłem w tą grę około 10 minut i doszedłem do wniosku że to gra dla dzieci.(gra nie wymaga myślenia,taktyki,niewidzialne ściany).
  • avatar
   Igoruss
   0
   Niestety na przykładzie tej gry widać że TRUDNO osiągnąć sukces bez wsparcia "gigantów".
   • avatar
    Pisschrist
    0
    A mi się snajper podobał...
    • avatar
     Konto usunięte
     0
     + 1,000,000
     • avatar
      Konto usunięte
      0
      Dlaczego w naszym kraju jest tak, że jedna połowa chce coś zrobić, coś osiągnąć a druga chce to z....ć? Niestety widać to nawet w komentarzach.
      • avatar
       Konto usunięte
       0
       Powodzenia w celowaniu snajperką na padzie lol...
       • avatar
        Konto usunięte
        0
        http://szymonjablonski.mp3.wp.pl/
        • avatar
         racedriver
         0
         sniper z auto-aimingiem - lol
         • avatar
          Konto usunięte
          0
          Gra mi się podobała bo mało jest gier o snajperach np. od 2008roku do 2011r został na całym świecie wydana została jedna gra o snajperach < W końcu coś nowego > +
          • avatar
           Konto usunięte
           0
           Jakim cudem ta gra się sprzedaje ? Przecież ona jest tak zbugowana, że grać sie normalnie nie da !
           • avatar
            Konto usunięte
            0
            lubię klimaty czysto sniperskie, dlatego i tą pozycją cieszyłem się jak dziecko przechodząc ją kilkakrotnie i grając z kumplami po LAN [jak się nie stajesz łowcą bugów i zauważania wszystkiego tego czym odbierasz sobie fun, to jest to świetna pozycja i cieszę się że ziomki ją spłodzili]- przypominały mi się czasy starego dobrego Ghost recona + Desery siege i mapka swamp i godziny gapienia się w monitor czy ten listek to się poruszył od wiatru czy ktoś się tam skrada :D
            • avatar
             Pixel
             0
             Dla mnie gra jest spoko, przeszedłem całą, ostatnia misja mnie rozczarowała, grałem w muli, te szukanie wroga z 5 minut i jak go masz to albo on cie trafia pierwszy albo ktoś inny ciebie :P
             • avatar
              Konto usunięte
              0
              Restore Point.