Gry komputerowe

Dziś polskie święto, a na rynku debiutują Polskie Symulatory

przeczytasz w 1 min.

Firma Cenega wybrała wyjątkową datę na rynkowy debiut swojej nowej serii Polskie Symulatory - 11 listopada. Jakie gry trafiły dzisiaj do sklepów?

Dziś Narodowe Święto Niepodległości – jeden z najważniejszych dni dla Polaka. To dzień, w którym warto przypominać o najważniejszych dokonaniach naszych przodków, ale też współcześnie nam żyjących rodaków. Polacy coraz prężniej działają na rynku gier, a dziś skoncentrujemy się na konkretnym gatunku – na symulatorach. Dlaczego? Ano dlatego, że firma Cenega wybrała właśnie 11 listopada na dzień premiery nowej serii wydawniczej Polskie Symulatory.

Jak sama nazwa wskazuje, Polskie Symulatory to seria gier symulacyjnych, które zostały stworzone przez rodzime ekipy. W cyklu ukazywać będą się produkcje o różnej tematyce, ale wszystkie je łączyć mają trzy cechy: to symulatory, stworzone przez Polaków i dostępne w polskiej wersji językowej.

Dzisiaj cykl Polskie Symulatory debiutuje na rynku. Na start Cenega przygotowała cztery tytuły: Demolka i budowa 2017, Wielkie statki Bałtyku 2017, Wielkie Maszyny 2017 oraz Roboty i drony 2017. Wszystkie gry dostępne są w cenie 49,99 zł.

Polskie symulatory okładki

Tymczasem nieśmiało zachęcamy do sprawdzenia Złotej jedenastki polskich gier – specjalnego zestawieniu najlepszych polskich produkcji ostatnich lat.

Źródło: Cenega

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  IVPANVZERVI
  -1
  Unia nas kupiła.
  • avatar
   mutissj
   -3
   Polska kraj niepodległy, a unia co robi z nami?
   • avatar
    sabaru
    -5
    Ja was ludzie nie rozumiem. Co wam ona takiego zrobiła że tak na nią narzekacie. Zabroniła z domu wychodzić, kupować w sklepach ciuchy, jedzenie czy elektronikę. Nie kumam tego.