Gry

Porcja rozgrywki z polskiego Get Even

przeczytasz w 1 min.

The Farm 51 zdradza kilka ciekawych faktów dotyczących zabawy w Get Even.

Polskim produkcjom kibicujemy z oczywistych względów nieco bardziej. Nie inaczej jest z Get Even, nad którym prace kończy już powoli studio The Farm 51. To dobry moment, aby nieco dokładniej przyjrzeć się rozgrywce.

A stało się to możliwe dzięki ekipie PlayStation Access. Porozmawiała ona z twórcami, którzy zdradzili między innymi to, iż inspiracją do postania Get Even był w dużej mierze dobrze znany wielu film „Efekt motyla”. Dowiedzieliśmy się też, że prócz broni niezwykle istotny będzie tutaj z pozoru mało znaczący gadżet, a mianowicie smartfon. Przyda się on w wielu sytuacjach.

Potwierdzają to zarejestrowane fragmenty rozgrywki. Pozwalają one rzucić okiem także na kilka innych elementów i samą oprawę wizualną, o której swojego czasu mówiono wiele dobrego.


Warto przypomnieć na koniec, że ustalona została nie tak dawno dokładna data premiery gry. Get Even zadebiutuje 26 maja, na PC oraz konsolach PlayStation 4Xbox One.

Źródło: PlayStation Access

Komentarze

6
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Kenjiro
  2
  Z oryginalnej oprawy z filmiku na filmik zostaje coraz mniej. Nie wiem tylko z jakiego powodu, chociaż mogę się domyślać...
  • avatar
   MaxDamageDA
   -1
   Nienawidzę smartfonów. Wzbraniam się jak tylko się da od korzystania z tego cholerstwa na co dzień, a tu jeszcze wpychają to do gier...