Gry

Porcja rozgrywki z wyczekiwanego Metro Exodus

przeczytasz w 1 min.

Metro Exodus trafiło w ręce dziennikarzy wybranych redakcji. Ci bardzo szybko zaczęli przyglądać się rozgrywce i równie szybko dzielić się wrażeniami.

Trudno podważać tezę, iż Metro Exodus to obecnie jedna z najgoręcej wyczekiwanych gier. Nic dziwnego, że gracze bardzo chętnie spoglądają na materiały wideo przybliżające nieco rozgrywkę. Właśnie pojawiła się ku temu doskonała okazja.

Metro Exodus trafiło w ręce dziennikarzy wybranych redakcji. Pozwolono im nie tylko sprawdzić fragmenty kampanii, ale także pochwalić się wrażeniami przed szerszą publicznością. Nic dziwnego, że w sieci bardzo szybko pojawiają się kolejne materiały wideo.

Każdy może wyrobić sobie na ich podstawie własną opinię, ale jedna kwestia od razu rzuca się w oczy. Twórcy obiecywali nie tylko dużą mapę, ale też sporą różnorodność lokacji, a przede wszystkim pojawienie się otwartych przestrzeni. Nie kłamali.


Przypomnijmy, że premiera Metro Exodus odbędzie się już 15 lutego. To kilka dni wcześniej niż początkowo planowano. Gra trafi na PC oraz konsole PlayStation 4Xbox One.

Źródło: IGN, GamesRadar, Logitech G

Komentarze

16
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Szymon331
  9
  Kurcze, mamy 2019 rok...

  A potwory trafione wielokrotnie ze strzelby, karabinu, siekiery czy czegokolwiek nadal nie mają obrażeń,wyglądają dalej tak samo.

  Grając w 2006 w strzelanki gdzie była pełna fizyka świata nie spodziewałem się że po 13 latach nadal światy będą sztywne a wrogowie niezniszczalni.
  • avatar
   Michał 06
   5
   Ruski far cry :D
   • avatar
    szymcio30
    2
    Niestety z filmu można wywnioskować, że momentami konsola nie daje rady i widać spadki płynności. Chyba do 1440p trzeba będzie mieć 1080Ti a z RT to zapewne 2080Ti
    • avatar
     piotreeeek
     2
     Graficznie ta gra raczej nie bedzie mieć konkurencji.
     • avatar
      Makkk
      2
      Ciężko się ogląda gameplay od IGN. Komuś mocno brakuje podstawowych umiejętności ;p
      • avatar
       BariGT
       -4
       Tak przypuszczalnie miał wyglądac Fallout76...