• benchmark.pl
  • Gry
  • Poznaliśmy datę premiery Lust for Darknes na Nintendo Switch
Gry

Poznaliśmy datę premiery Lust for Darknes na Nintendo Switch

przeczytasz w 1 min.

Gracze korzystający z PC i preferujący gry z gatunku survival horror mogą kojarzyć Lust for Darknes. Twórcy zdecydowali się o niej przypomnieć, zapowiadając debiut na kolejnej platformie.

Ten erotyczno-okultystyczny horror pojawił się na PC jeszcze w czerwcu zeszłego roku. Odpowiedzialna za prace ekipa Movie Games Lunarium zalicza grą do swoich sukcesów, koszty produkcji zwróciły się w tym przypadku w jedną dobę. Teraz Lust for Darkness powraca, przy okazji premiery na Nintendo Switch.

Nie trzeba będzie na nią długo czekać, zainteresowani mogą zaznaczać w kalendarzach datę 12 lipca. Gra będzie dystrybuowana w Europie i Ameryce Południowej, w cenie 12.99 euro. Dodatkowo w okresie premierowym można liczyć na rabat w wysokości 10%.

„Rynek konsol, a przede wszystkim sektor Nintendo Switch, to ogromny potencjał wydawniczy. Korzystając z niego świadomie i dobierając produkcje odpowiednio do platform, można ukroić dla siebie znaczący kawałek tortu. Po sukcesie wydawniczym Lust for Darkness na komputery osobiste, a także naszych wcześniejszych premierach na Nintendo Switch, takich jak VSR: Void Space Racing, które figurowało przez długi czas na liście bestsellerów Game Store Nintendo, zdecydowaliśmy się na port Lust for Darkness. Tym samym, nasza produkcja dołącza do wciąż bardzo wąskiej oferty horrorów dostępnych na platformie Nintendo Switch. Ze względu na małe portfolio gier tego typu na tej konsoli, wierność odwzorowania wersji komputerowej, a także atrakcyjną cenę, zakładamy, że Lust for Darkness nie tylko powtórzy, ale wręcz znacząco przebije pod względem sprzedaży sukces wersji z PC.” - Mateusz Wcześniak, prezes Movie Games

W Lust for Darkness gracze wcielają się w postać Jonathana Moona, który otrzymuje list od zaginionej rok temu żony. Podążając za zawartymi w nim informacjami, mężczyzna udaje się do posiadłości na odludziu. W tym samym czasie w budynku dochodzi do przerażającej ceremonii tajemniczego kultu, podczas której otwierają się bramy do innego świata - Lusst’ghaa. W klimat gry najlepiej wprowadza poniższy zwiastun.


Źródło: Movie Games Lunarium

Warto zobaczyć również:

Komentarze

1
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
  • avatar
    kitamo
    0
    Bardziej by nas interesowała data premiery nowego lauoutu dla BMK. Czekamy z niecierpliwoscią.