• benchmark.pl
 • Gry
 • Poznaliśmy wymagania sprzętowe Assassin's Creed III Remastered
Gry

Poznaliśmy wymagania sprzętowe Assassin's Creed III Remastered

przeczytasz w 1 min.

Assassin's Creed III Remastered to nie tylko wsparcie dla rozdzielczości 4K i HDR, ale też sporo innych zmian względem pierwowzoru. Jakiego komputera potrzeba w związku z tym do zabawy na poszczególnych ustawieniach?

Pod koniec miesiąca można będzie ponownie zanurzyć się w serii Assassin's Creed. Wprawdzie nie z okazji nowej odsłony, ale zapowiedzi co do Assassin's Creed III Remastered brzmiały do tej pory całkiem dobrze. Jeśli zatem ktoś przymierza się do zabawy na PC to zapewne zechce zapoznać się z najnowszymi informacjami.

Ubisoft ujawnił bowiem wymagania sprzętowe gry. Jak mogliśmy dowiedzieć się już wcześniej, przyniesie ona nie tylko wsparcie dla rozdzielczości 4K i HDR, ale także tekstury w wyższej rozdzielczości, nowy silnik graficzny i szereg innych usprawnień graficznych. Dodatkowo spodziewać można się przebudowanego interfejsu, poprawionego skradania, a nawet nieco zmodyfikowanych misji. Jakiego komputera potrzeba w związku z tym do zabawy na poszczególnych ustawieniach?

Assassin's Creed III Remastered wymagania sprzętowe

Assassin's Creed III Remastered wymagania sprzętowe

Assassin’s Creed III Remastered zadebiutuje już 29 marca. Gra będzie dostępna polskiej wersji językowej (napisy) nie tylko na komputerach, ale również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. W późniejszym czasie zawita również na Nintendo Switch.

Co ważne, twórcy oddadzą graczom nie tylko podstawową wersję gry, ale również wszystkie dodatki - Misje Benedicta Arnolda, Ukryte Tajemnice i Tyranię Króla Waszyngtona oraz grę Assassin’s Creed III Liberation Remastered.

Źródło: Ubisoft

Komentarze

2
Zaloguj się, aby skomentować
avatar
Komentowanie dostępne jest tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu.
 • avatar
  Sander Cohen
  4
  A ja poprosze o remaster AC1 oraz sagi Ezio. I bedzie juz komplet :-)
  • avatar
   kabat
   1
   AC III to była skopana gra, słynne lagi w Bostonie, teraz może podejdę do tematu bo lubię serię. Za optymalizacje AC III powinni wersję remastered dać za darmo posiadaczom AC III.